Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

WePlay! Lock and Load yarı finalinde XANTARES ile woxic karşı karşıya gelecek

Temsilcilerimiz XANTARES ve woxic’i WePlay! Lock and Load turnuvası kapsamında karşı karşıya getirecek olan BIG vs. HellRaisers yarı final karşılaşması bugün oynanacak.

WePlay! Lock and Load CS: GO turnuvasında yarı finaller ve final serisi bugün oynanacak. Yarı finallerde temsilcilerimiz XANTARES ve woxic karşı karşıya gelecek.

12 takımın mücadele ettiği turnuvada grup aşamalarında 8 takım yer almıştı. Bu 8 takımın dördü çeyrek finale yükselmiş ve turnuvaya çeyrek finalden dahil olan 4 takımla eşleşmişlerdi. Bu eşleşmeler sonucunda XANTARES’in takımı BIG, Rus ekibi Spirit ile karşılaştı. Seriyi 2-1 kazanan BIG, yarı finale yükselen taraf oldu. woxic’in takımı HellRaisers ise Brezilyalı FURIA ile karşılaştı. Bu karşılaşmadan 2-0 galip ayrılan HellRaisers, yarı finale yükseldi ve BIG’in rakibi oldu. BIG ile HellRaisers arasında oynanacak olan yarı final karşılaşması TSİ 16.00’da başlayacak ve bo3 formatında oynanacak. Kazanan taraf finale yükselecek ve OpTic-Vitality müsabakasının kazananıyla mücadele edecek. Bu karşılaşma da TSİ 22.00’da başlayacak.

https://twitter.com/WePlayEsport/status/1091806275644678149

XANTARES’li BIG ile woxic’li HellRaisers’ın karşılaşacağı WePlay! Lock and Load yarı final müsabakasını nereden takip edebilirim?

Temsilcilerimizi karşı karşıya getirecek olan bu dev karşılaşmayı saat 16.00’dan itibaren buradan Türkçe yayınla canlı olarak takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de kogametv’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive