Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

WESG 2017’de finalin adı Space Soldiers – fnatic!

Türk espor tarihi adına müthiş bir etkinlik yaşanıyor.

Türk espor tarihi adına müthiş bir etkinlik yaşanıyor. Çin’de düzenlenen WESG 2017’de enfes bir oyun ortaya koyan Space Soldiers, toplamda bir buçuk milyon doların sahiplerini bulacağı organizasyonda büyük finale yükselmeyi başardı.

Organizasyonun iki grup aşamasında da baskın bir oyun ortaya koyarak adını play-off’lara yazdıran Space Soldiers, çeyrek finalde GODSENT’i 2-0 ile geçerek yarı finale çıkmıştı. Arkasına rüzgarı alan temsilcimiz, Russia ile oynadığı karşılaşmada da baskın oyununu sürdürerek 2-0 galip geldi ve adını büyük finale yazdırdı.

Rakip fnatic

Çeyrek finalde MVP PK ile oynayan fnatic, bu karşılaşmadan 2-0 galip ayrılarak yarı finale yükseldi. Yarı finaldeyse, Cloud9’ı devirerek büyük bir sürprize imza atan Team One ile oynayan takım, bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak finale çıkmayı başardı.

Space Soldiers – fnatic finalinin kazanan taraf 800 bin doları kasasına ekleyecekken, finalin kaybedeni ise 300 bin dolar kazanmış olacak. Bu sabah üçüncülük karşılaşması olan Russia – Team One ile başlayacak olan heyecan, Space Soldiers – Fnatic finaliyle son bulacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive