Connect with us

Espor

WESG hatalarını telafi etmeye çalışıyor

WESG hatalarını telafi etmeye çalışıyor

Bugün başlayan WESG 2017 Dünya Finalleri etkinliği daha günler önce büyük olumsuzluklar ile gündeme gelmişti. Bu sabah saat 06:45 sularında başlayan etkinliğin oyuncuları geçtiğimiz günün ilk saatlerinde sosyal medya üzerinden takipçileri ile aşırı olumsuz görüntüler paylaştı.

WESG 2017 Dünya Finalleri daha başlamadan gündeme geldi

Dev organizasyonun oyuncular için ayarladığı otellerde sıcak su yerine kirli ve kahverengindeki sular, kirli pencereler ve duvarlar, yataklar ve çarşaflar oyuncuların daha turnuva başlamadan morallerinin düşmesine yol açtı. Fakat en son yapılan açıklamaya göre bütün oyuncuların konaklama sorunları giderildi.

Twitter üzerinden yapılan uzun açıklamada organizasyon yetkilileri öncelikle üzüntülerini ve özürlerini sunuyorlar. Aralıksız 1 gün boyunca çalıştıklarını söyleyen ekip, yaklaşık 500 kişinin konaklama sorununa çözüm bulduklarını belirtti. Ayrıca belirtilene göre organizasyon takımlara veya oyunculara hiçbir artı ücret yansıtılmadı.

Dev organizasyon tarafından yapılan açıklamanın kısa halini aşağıda bulabilirsiniz.

Sevgili WESG Oyuncuları,

Sabrınız ve anlayışınız için her birinize teşekkür etmek istiyoruz. WESG ekibi saatlerce çalıştı ve bir günde, her bir oyuncu için yeni konaklama imkânı sağlamayı başardı.

Bu olaydan dolayı içtenlikle özür dileriz.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor