Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

WESG 2017 MVP ödülünün sahibi KRIMZ oldu

WESG 2017’nin en değerli oyuncusu KRIMZ oldu.

13 Mart’ta Çin’in Hainan şehrinde oynanmaya başlayan WESG 2017 Dünya Finalleri CS: GO turnuvasının MVP ödülü, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan fnatic‘in oyuncusu Freddy “KRIMZ” Johansson‘un oldu.

fnatic, bu sabah gururumuz Space Soldiers ile bo3 formatında final serisinde karşılaşmıştı. Başa baş geçen mücadelede unutulmaz bir geri dönüşe imza atan fnatic, seriyi 2-1 kazanmış ve turnuvanın şampiyonu olmuştu. Aslında final serisini göz önüne alırsak Robin “flusha” Rönnquist, diğer takım arkadaşlarına nazaran daha yüksek bir derece ile oynamıştı. Ne olursa olsun MVP ödülünün seçiminde turnuvanın tümünün baz alındığını da hatırlatmakta fayda var.

hltv.org’un haberine göre KRIMZ ile birlikte MVP ödülü için tam 3 aday daha vardı. Bu isimler ise temsilcimiz Space Soldiers’ın oyuncuları XANTARES, paz ve şampiyon fnatic’in bir diğer oyuncusu JW idi. Buna rağmen KRIMZ, turnuva boyunca yakaladığı 1.30 derece ile MVP ödülüne layık görüldü.

KRIMZ, MVP PK maçında mükemmel bir performans sergilemişti!

MVP ödülüne layık görülen oyuncu, çeyrek final müsabakalarında Güney Kore ekibi MVP PK karşısında mükemmel bir performans sergilemişti. bo3 formatında oynanan seri 2-0 fnatic üstünlüğüyle tamamlanmıştı ve KRIMZ’in ikinci haritada gösterdiği performans maça damga vurmuştu. Oyuncu Inferno haritasında 28 öldürme 5 ölüm ile tam 2.48 gibi ulaşılması zor bir dereceye ulaşmış ve takımının yarı finale çıkmasında büyük bir katkı ortaya koymuştu.

 

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive