Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

WESG 2018 Doğu Avrupa Online Elemeleri yarı finallerinde 3 Türk takımı var

WESG 2018 Elemeleri’nin yarı finallerinde 3 Türk takımı var.

Dün FACEIT üzerinden gerçekleşen WESG 2018 Doğu Avrupa Online Elemeleri’nde 3 Türk takımı yarı finale kadar çıkmayı başardı.

FACEIT’de gerçekleştirilen elemelerin yarı finaline kalan Türk takımları TOA Esports, Arena Bulls ve ex-Royal Bandits oldu. Yarı finale gelene kadar zorlu mücadelelerden geçen ekiplerden ex-Royal Bandits ve TOA Esports birbirlerine karşı oynayacak. Arena Bulls ise coREA ekibine karşı mücadele verecek.

bo3 formatında oynanacak yarı final maçları saat 19:00’da başlayacak. Maçların canlı yayınlarıyla ilgili henüz resmi bir adres verilmezken, saat yaklaştıkça kanallar belli olacaktır. Yarı final maçlarını kazanan ekipler finale çıkacak, finalde kazanan ekip ise WESG 2018’e katılmaya hak kazanacak.

Arena Bulls vs. coREA

ESL Türkiye Şampiyonası Şampiyonu Arena Bulls, zorlu mücadelelerin ardından yarı finale kadar gelmeyi başardı. Yarı finalde ise İsrail temsilcisi coREA ile karşılaşacak olan temsilcimiz eğer maçı kazanırsa, finalde yine bir Türk takımıyla karşılaşacak.

  • 19:00 | Arena Bulls vs. coREA | bo3

TOA Esports vs. ex-Royal Bandits

Turnuva elemelerinde ex-Space Soldiers’ı yenerek bir anda gündeme oturan ex-Royal Bandits, yarı finalde TOA Esports ile karşılaşacak. Temsilcilerimiz arasında gerçekleşecek mücadele sonrası finale çıkacak ekip, Arena Bulls coREA mücadelesinin galibi ile karşılaşacak.

  • 19:00 | TOA Esports vs. ex-Royal Bandits | bo3

Yarı finallerde 3 Türk takımı olması nedeniyle finale temsilci göndereceğimiz neredeyse kesin. Bu nedenle 3 temsilcimize de yarı final maçlarında başarılar dileriz.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Counter-Strike Global Offensive