Connect with us

Espor

WESG 2018 Dünya Finalleri’nde çeyrek final aşamasına gelindi

890 bin dolar ödül havuzlu turnuvanın çeyrek finalinde mücadele edecek takımlar belli oldu. #WESG

WESG 2018 Dünya Finalleri‘nde çeyrek final aşamasına gelindi. Toplamda 27 takımın mücadele ettiği turnuvanın grup aşaması beklendiği gibi geçti. Çoğu favori takımı çeyrek final aşamasında görebileceğiz.

Çeyrek final maçları;

  • fnatic vs. OpTic
  • Valiance vs. AGO
  • Windigo vs. MIBR
  • Absolute vs. G2

Geçen senenin şampiyonu Fnatic, grup aşamasında bazı sorunlar ile karşılaşmasına rağmen çeyrek finale çıkmayı başardı. Eski efsane OpTic, çeyrek final aşamasında Fnatic karşısında mücadele edecek.

Brezilya efsanesi MİBR, turnuvanın en büyük favorilerinden birisi olarak görünüyor. Bu aşamaya kadar Map vermeden, güzel bir performans ile gelen takım, şampiyonluğun en büyük adayı. Çeyrek finalde Windigo ile karşılaşacak.

Çeyrek finalin bir diğer maçı ise G2 vs Absolute. Herhangi bir mucize olmadığı takdirde bu maçın da kazananı belli gibi görünüyor. Çeyrek final aşamasının son maçı ise Ago ile Valiance arasından oynanacak. Playofflar’a doğrudan katılmaya hak kazanan Ago, turnuvada güzel bir performans göstererek kendini çeyrek finale atmayı başaran takımlar arasında.

Bu aşamaya gelen takımların hepsinin para ödülünü garantilediğini de belirtelim. Maçlar 14 Mart günü Chongqing Olympic Sports Center (Çin)’da oynanacak. TSİ ile 08.00-17.00 saatleri arasında mücadeleler tamamlanacak.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Birçok espor takımında görev yapmış, genç espor tutkunu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor