Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

WESG 2018’de final aşamasına gelindi: Böyle bir final beklenmiyordu!

WESG 2018 Dünya Finalleri’nde final aşamasına nihayet gelindi. Favori takımlardan hiçbiri finale yükselemedi.

WESG 2018 Dünya Finalleri‘nde final aşamasına nihayet gelindi. Final aşamasında mücadele edecek takımlar ise çok şaşırtıcı. Çeyrek finallerde turnuva favorisi MİBR‘ı deviren Windigo, final müsabakasında AGO ile karşılaşacak.

Turnuvadaki en büyük favorilerden olan G2 ve fnatic, turnuvanın yarı final aşamasında elenerek büyük hayal kırıklığı yaşattı.

Yarı final sonuçları;

  • fnatic 1-2 AGO
  • G2 0-2 Windigo

WESG 2018’de yer alacak tüm takımlar belli oldu

Kazanan tarafın 500.000$ gibi büyük bir ödül kazanacağı final maçı, Chongqing Olympic Sports Center‘da düzenlenecek. Finalde kaybeden takım ise 200.000$’ı kasasına katacak. Turnuvanın en büyük favorilerini deviren bu iki takım play-off ve grup mücadelesinde ekstra bir performans göstererek kendilerini final aşamasına attılar. Final müsabakası 17 Mart günü TSİ 14.45’da oynanacak.

WESG 2018 Dünya Finalleri’nde üçüncülük maçı çekişmeli geçecek!

Yarı finalde elenen fnatic ve G2 ekipleri, üçüncülük maçı için karşılaşacaklar. Kazanan takım kasasına 100.000$ eklerken kaybeden takım 50.000$ ile yetinecek. Final aşaması ile aynı gün oynacak karşılaşma TSİ 11.00’da başlayacak. Turnuvanın favori takımlarını final maçında görmeyi beklerken üçüncülük maçında izleyeceğiz. Maçlar en az final müsabakası kadar çekişmeli geçeceği muhtemel.

https://platform.twitter.com/widgets.js

 

 

Birçok espor takımında görev yapmış, genç espor tutkunu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive