Connect with us

Espor

Dünya şampiyonu Fujitora: “Son 3 yıldır aklımda tek bir hedef vardı.”

WESG’de dünya şampiyonuğuna uzanan Fujitora duygularını paylaştı: “Son 3 yıldır aklımda tek bir hedef vardı.”

fujitora isveç

WESG‘de gerçekleşen Hearthstone etkinliğinde dünya şampiyonu unvanını kazanan Kaan “Fujitora” Çekli, son dönemde hissettiklerini yazdı. Kişisel Facebook profili üzerinden herkese açık bir şekilde duygularını anlatan oyuncu, “Son 3 yıldır aklımda tek bir hedef vardı.” dediği yazıyı, “DÜNYA ŞAMPİYONUYUM” diyerek bitirdi.

“Son 3 yıldır aklımda tek bir hedef vardı.”

“Ancak șu an yazı yazma fırsatı bulabiliyorum. Son 3 yıldır aklımda tek bir hedef vardı. Yurtdıșında șampiyon olmak ve bu hedefimi gerçekleștirmek için çok fazla emek verdim. Birçok defa önemli bașarıların ucundan döndüm. Șans yüzüme bir türlü gülmüyordu, defalarca oyunu bırakmak istedim ama hırsıma yenik düștüm, vazgeçemedim. Her seferinde önüme engeller konuldu, ama yılmadım. Sosyal hayatımdan, okulumdan ve hatta sağlığımdan fedakarlık yaptım. Anlayacağınız bu bașarı bir -günde kazanılmadı.”

“Bu bașarıyı tek bașıma elde etmedim, hepimiz bu ișin içindeydik.”

“Tek bașıma da kazanmadım bunu. Öncelikle beni bugün kadar destekleyen ve bana inanmaktan vazgeçmeyen aileme, her zaman beni gazlayan arkadașlarıma, benimle birlikte mesai yapan meslektașlarıma, arayıp tebrik ve moral veren akrabalarıma, beni bünyesinde barındırıp son birkaç aydır gece, gündüz beni idare eden ve sadece hedefime odaklanabilmemi sağlayan takımım Royal Bandits ve menajerim Oğuz Yedikardeş’e, sabahın köründe maçlarımı sunan Berk ve Alparslan’ a, ve iyi dilek mesajı yollayan sevwnlerime çok teșekkür ediyorum. Bu bașarıyı tek bașıma elde etmedim, hepimiz bu ișin içindeydik. Çok da uzatmadan…”

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor