Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

WESG’de son durum: 2. grup aşamaları belli oldu

WESG turnuvası büyük bir heyecan ile başladı. Temsilcimiz Space Soldiers, bugün oynadığı tüm karşılaşmaları kazanarak 2. grup aşamalarına kalmayı başardı. Turnuvanın organizatörleri ise 2. grup aşamalarındaki grupları açıkladı. Space Soldiers kolay bir grupa düştü.

Space Soldiers şanslı gününde!

Turnuvaya diğer gruplara nazaran daha kolay bir grupta başlayan Space, yeni açıklanan 2. gruplarda da yüzü güldü. Fnatic, BiG, Cloud9 gibi önemli takımların da yer aldığı ikinci aşamada rakiplerine nazaran daha kolay geçebilecek bir grupta yer aldı. Space’in bir sonraki rakipleri, Order, Bravado ve TeamOne olacak.

SK büyük şok yaşadı!

Turnuvanın ilk ayağı 28 takımın mücadelesi ile başladı. Bu mücadelelerin ardından ikinci aşamaya geçecek takımlar belli oldu. Ancak kimsenin beklemediği bir durum gerçekleşti. Turnuvanın favorilerinden olan SK Gaming rakiplerine karşı geride kalarak turnuvaya veda eden ilk favori takım oldu. Maalesef SK Gaming’i 2. aşamada izleyemeyeceğiz. SK Gaming dışındaki favoriler, Cloud9, Space Soldiers, Russia, fnatic gibi takımlar ise 2. grup aşamasına katılmayı başardı.

İşte gruplar;

Group AGroup B
France EnVyUsTurkey Space Soldiers
Korea MVP PKAustralia ORDER
Russia RussiaSouth Africa Bravado
Indonesia ReccaBrazil TeamOne
Group CGroup D
Germany BIGSweden GODSENT
Sweden fnaticBelgium Belgium
Poland AGOUnited States Cloud9
Spain WololosChina MAX

 

Xantares oturarak, koşarak ve hatta zıplayarak bile tek atıyor!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive