Connect with us

Wild Rift

Wild Rift’de satın aldığınız kostüm veya şampiyonları nasıl iade edebilirsiniz?

Aldığın ama asla kullanmadığın bir League of Legends: Wild Rift içeriğini iade etmek istediğin oldu mu?

Wild Rift

Wild Rift geçtiğimiz haftalarda resmen Türkiye sunucusu da beta testine katmasıyla birlikte ülkemizde en çok konuşulan ve oynanan oyunlardan biri oldu. League of Legends’in bir mobil sürümü olan oyun çok geçmeden tüm moba severler tarafından ilgi gördü.

Wild Rift nedir?

League of Legends: Wild Rift, Android, iOS ve konsollar için Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası video oyunudur. Oyun, PC oyunu League of Legends’ın mobil bir versiyonudur.

Popüler oyun 27 Ekim 2020 tarihinde beta testlerine başlamış ve doğu asya sunucularında ilk testlerini gerçekleştirmişti. Oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen bu mobil oyun hala beta sürecinde olmasına rağmen şimdiden milyonlar tarafından indirildi ve oynanıyor.

WILD RIFT’TE OYUN İÇİ İÇERİKLERİ İADE ETMEK

Aldığın ama asla kullanmadığın bir WR içeriğini iade etmek istediğin oldu mu? Hayallerin gerçek oluyor! Uygun içerikleri iade etmek için buradan gideceğin linkteki Riot’un resmi sitesine giriş yap. Giriş yaptıktan sonra tek yapman gereken “Sipariş Geçmişimi Göster” butonuna tıklamak ve satın almış olduğun içerikleri iade etmek.

Küçük bir not: Gerçek para ile satın alınan içerikler iade edilebiliyor.

Aile bakanı dijital oyunlarla ilgili değerlendirme sistemi oluşturulacağını açıkladı!

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Wild Rift