Connect with us

Güncel

Wild Rift’e yasaklama sistemi geliyor!

Bir sonraki yamada yasaklama sistemi geliyor.

Wild Rift’ın geçen yıl piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncular, PC versiyonu League of Legends‘daki gibi oyuna yasaklama sisteminin gelmesini talep ediyordu.

Beklenilen haber geldi. Riot Games, Wild Rift’e yasaklama sisteminin geleceğini onayladı. Geliştirme ekibinin bir üyesi Reddit’de yazı oyunun şampiyonu yasağı sistemi hakkında yorumda bulundu.

Yasaklama sistemi bir sonraki yamada gelecek. Kristoffer “Riot Soundwave” Touborg’a göre her takım toplamda üç şampiyonu yasaklayabilecek.

Geliştiriciler, önümüzdeki birkaç güncellemede yasak sayısını beşe çıkarmayı planlıyor. Ayrıca yasaklama sisteminde, hangi şampiyonu oynamak istediğinizi takım arkadaşlarınıza da yasaklamamaları için bir sinyal gönderebileceksiniz.

Ancak geliştiriciler, önce konum seçme özelliğine öncelik vermek ve son olarak yasaklama seçme aşamasını eklemeden önce şampiyon havuzunu genişletmek istedi.

Riot Soundwave, “Yasaklamaların çözülmesi oldukça zor olan birkaç şeyi var” diye açıkladı. “Yasaklama sistemi büyük ölçüde Wild Rift’in şu anda sahip olduğu şampiyon sayısına bağlı.”

Yasaklama sisteminde oyuncular farklı pozisyonlarda birkaç şampiyonu yasaklayabilecek. Yasaklama sistemi Temmuz ayı sonlarında çıkacak.

Wild Rift’e yasaklama sisteminin gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

TFT 11.14 Yaması 5 büyük denge değişikliği içerecek!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel