Connect with us

Espor

Winter Royale turnuvası geri mi dönüyor?

Sevilen turnuva geri mi dönüyor?

Epic Games daha önce yeni yıl yaklaşırken oyunculara daha fazla Fortnite içeriği vaadinde bulunmuştu, peki bu vaat Winter Royale turnuvasının geri dönüşünü de içerecek mi?


Winter Royale turnuvasının geri dönüşü topluluk forumlarında bir kullanıcı tarafından sahte bir görsel paylaşılması ile konuşulmaya başlandı. Bu paylaşımda turnuvanın geri döneceği ve ödülün de 5 milyon dolar olacağı bilgisi verildi.

FaZe Clan‘ın Fortnite koçu DestinyJesus ise Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile turnuvanın geri dönüşünü bekleyen oyuncuları daha da heyecanlandırdı.

Olaylar bu kadarla da sınırlı kalmayarak bir Epic Games yetkilisinin Twitter hesabının ele geçirilmesine kadar gitti. Donald Mustard‘ın hesabını ele geçiren hacker Fortnite Duos‘un geri döneceğini belirten tweetler atarak beklentileri daha da yükseltti. Tweet oyun dünyasından önemli isimler tarafından birçok etkileşim alsa da hesabın güvenliği sağlandıktan sonra kaldırıldı. Bakalım Fortnite Winter Royale Duos önümüzdeki günlerde resmi bir duyuru ile geri dönecek mi?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor