Connect with us

Güncel

WNBA Şampiyonu basketbolcu Aerial Powers, HyperX Marka Elçisi oldu

HyperX, geçtiğimiz dönemde Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda da oynamış olan Aerial Powers ile işbirliğine gitti.

WNBA Şampiyonu basketbolcu Aerial Powers, HyperX Marka Elçisi oldu

HyperX, geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda da oynamış ve WNBA şampiyonluğuna imza atmış Aerial Powers ile bir işbirliğine gitti. Yapılan duyuruya göre WNBA Şampiyonu basketbolcu Aerial Powers, HyperX Marka Elçisi oldu.

Yapılan duyuruda belirtilene göre bu yeni sponsorluk kapsamında Powers, yayın yaparken ve oyun oynarken HyperX kulaklıklarını kullanacak. Oyunlarda ve Twitch’de POWERzSURGE kullanan sporcu, 2019 WNBA sezonu boyunca kanalında Apex Legends, Call of Duty ve NBA 2K gibi oyunları oynamıştı.

Yeni sponsorluk anlaşması hakkında bir demeç veren Powers, “HyperX ailesine resmi olarak katılmaktan son derece heyecanlıyım. Oyun oynayan herkes, rakibinin seni görmeden geldiğini duymanın bir avantaj olduğunu bilir. HyperX kulaklığımla oyun oynarken vuruş sayılarımdaki artış ile büyük bir fark yaşadığımı söyleyebilirim.” ve “HyperX ’in desteğini aldığım için onur duyuyorum ve bu mükemmel tasarımı dünyayla paylaşmak için sabırsızlanıyorum!” dedi.

Oyuncu ürünleri ile tanınırlığını gittikçe arttıran şirket, bu işbirliği ile sağlıklı bir oyuncu yaşam tarzını teşvik etme arzusu ile sporda ve oyunda, kadınlar ve her renkten insanlar için çeşitlilik ve katılımda farkındalığın artmasını hedeflediğini söyledi.


İlginizi Çekebilir:

Geçmiş olsun Pqueen

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel