Connect with us

Video Konusu

Wolfteam espor mu? | Netmarble Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz ile konuştuk

Netmarble Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz ile espor üzerine konuştuk.

Netmarble Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz ile espor üzerine konuştuk. Netmarble’ın gelecek planlarından mevcut oyunların esporla ilişkisine kadar birçok konu Playerbros aracılığıyla sizlerle.

 1. Merhabalar, sizinle röportaj yapmak bizim için harika! Öncelikle sizi tanımayanlar için biraz kendinizden ve Netmarble’dan bahseder misiniz?
 2. Netmarble son dönemde Wolfteam ile takımlara rekabet edebilecekleri bir alan sunuyor. Peki Netmarble kendini ve Wolfteam’i esporun neresinde görüyor?
 3. Türk espor pazarı büyümeye devam ediyor. Türk esporunun geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?
 4. ASUS Wolfteam Ligi’nde Galatasaray ve 1907 Fenerbahçe gibi ekiplerde yer alıyor. Peki bu takımlarla çalışmanın zorlukları ve kolaylıkları neler?
 5. Espor rekabetinin yanı sıra Wolfteam Türkiye’den de haritalara sahip. Wolfteam’e yeni başlayacaklar Türkiye’den hangi ögeleri bu oyunda bulacaklar?
 6. Gelişmekte olan bir takım ASUS Wolfteam Ligi’nde yer almak isterse ne yapması gerekiyor? Oyuncular Wolfteam’in rekabetçi ligine nasıl katılabilir?
 7. Her yıl yeni hedefler ile birlikte geliyor. Netmarble’ın 2019’da espor dünyası için en düşünüyor, nasıl projeler göreceğiz?
 8. Netmarble, FOX ile bir anlaşmanın içine girerek Wolfteam finalini FOX Gaming üzerinden oyuncularla paylaşmıştı. Bu iş birliğiyle nasıl tepkiler aldınız? İzlenme sayıları ve gelen tepkiler sizi tatmin etti mi?
 9. Bildiğiniz gibi Türkiye E-Spor Federasyonu kısa bir süre önce faaliyete başladı. Netmarble ile federasyon arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Federasyon hakkında ne düşünüyorsunuz?
 10. Mobil espor, oyun ve espor sektörünün yükselen yıldızları arasında yer alıyor. Mobil esporun geleceğini nasıl görüyorsunuz?
 11. Türk espor takımlarının birçoğunda kurumsallık sıkıntısı yaşanıyor. Esporcuların haklarının korunması ve daha adil bir lig için Netmarble’ın ne gibi çalışmaları var?
 12. Sizin de bir baba olduğunuzu biliyoruz. Bir baba olarak espora yaklaşımınız nasıl ve ailelere bu konuda neler önerirsiniz?
 13. Sorularımıza verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederiz. Son olarak Playerbros takipçilerine ve sevenlerinize neler söylemek istersiniz?
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Video Konusu