Connect with us

Espor

World of Warcraft Classic isim rezervasyonları başladı

WoW hesabında aktif bir aboneliğe veya oyun süresine sahip olan oyuncular, WoW Classic’in çıkışı öncesinde WoW hesabı başına en fazla üç karakter oluşturabilecek.

World of Warcraft Classic isim rezervasyonları başladı! Sunucunuzu seçin, karakter isminizi rezerve edin ve WoW Classic’in çıkışı için hazırlıklarınızı tamamlayın.

Bugünden itibaren World of Warcraft hesabında aktif bir aboneliğe veya oyun süresine sahip olan oyuncular, WoW Classic’in 27 Ağustos Salı saat 01.00’da gerçekleşecek dünya çapındaki çıkışı öncesinde WoW hesabı başına en fazla üç adet karakter oluşturabilecek.

Karakterlerin nasıl oluşturulacağına dair bilgiler, her bir bölge için tam sunucu listesi ve oyunculara eski arkadaşlarıyla yeniden buluşma fırsatı tanıyacak bazı kaynaklar için ilgili blog yazımızı şu bağlantıdan okuyabilirsiniz: https://worldofwarcraft.com/en-us/news/23086691

Ayrıca WoW Classic hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yeni oyuncular için hazırladığımız WoW Classic rehberine göz atmayı unutmayın: https://worldofwarcraft.com/en-us/news/23090134

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor