Connect with us

Espor

Worlds 2017: A Grubunu Tanıyalım

Worlds 2017’nin ölüm grubu olarak adlandırılan A grubu birbirinden zorlu mücadelelere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Sezonun en iyi League of Legends takımının belirleneceği Worlds 2017’de tüm takımların hedefine ulaşması için ilk hedefleri gruplardan çıkabilmek olacak. Gelin hep birlikte bu zorlu yoldaki Dünya Şampiyonası’nın tüm gruplarını tanıyalım. Karşınızda ilk olarak Worlds 2017 A Grubu.

1 Dakikada: EDward Gaming

Worlds 2017’ye LPL şampiyonu unvanıyla katılan EDward Gaming, Dünya Şampiyonası’nda artık şeytanın bacağını kırmak istiyor.

1 Dakikada: SK Telecom T1

Worlds 2017’de dördüncü şampiyonluğu kovalayacak olan turnuvanın müdavimlerinden SKT T1, yine turnuvanın başlıca favorileri arasında.

1 Dakikada: ahq eSports

LMS’in ikinci seri başı olarak Worlds 2017’ye katılan ve Flash Wolves’la olan mücadelesi bir türlü bitmeyen ahq eSports Club, Mountain ve Ziv önderliğinde gruptan çıkmaya çalışacak.

1 Dakikada: Cloud9

Kuzey Amerika’nın en ikonik takımlarından Cloud9, Worlds yolunda Play-In aşamasından turnuvaya giriş yaptı ve şimdi asıl gruplardan çıkmak için mücadele verecek.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor