Connect with us

Espor

Worlds 2017 Play-In 4. Gün Özeti

Worlds 2017 Play-In grup aşamasının son gününe ev sahipliği yapan 4. günde bir sonraki tura çıkmaya hak kazanan takımlar belli oldu. C ve D gruplarının son karşılaşmalarının yapıldığı bugünde, izleyiciler birbirinden zorlu ve heyecanlı maçlara tanık etti.

Günün açılışı HK Attitude vs Rampage maçıyla yapılırken bu maçtan beklenildiği üzere HKA galip ayrıldı. C grubu tarafında ise gruptan çıkmayı garantileyen Fnatic, prestij amaçlı çıktığı Young Generation maçını ilginç bir şekilde kaybetti. YG bu galibiyet sonrası gruptan ikinci olarak çıkmaya hak kazandı.

:: Worlds Play-In Aşaması 2. Tur Eşleşmeleri

Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe’nin de yer aldığı D grubunda ise Rampage galibiyet yüzü göremeden organizasyona veda etti. Dün galip geldiğimiz HKA’ya karşı ne yazık ki bugün ilk maçta mağlup olduk ve tie-break maçına gitmek zorunda kaldık. Heyecanın bir an olsun eksilmediği maç, geç aşamaya uzadı. Burada baron bölgesinde gösterdiğimiz harika takım oyunu, sarı lacivertlilere galibiyeti getirdi ve gruptan birinci olarak çıkmaya hak kazandılar.

Vadinin boğaları günün sonunda çekilen kura sonucu Team oNe eSports ile eşleşti. BO5 formatında oynanacak olan mücadeleden eğer galip ayrılırsak dünyanın en iyi 16 takımı arasında yer alacak ve SKT, SSG, RNG, EDG ve G2 gibi dev takımlarla karşılaşma şansı yakalayacağız.

World 2017 Play-In 4. Gün Maç Özetleri

HK Attitude vs Rampage

Kaos Latin Gamers vs Young Generation

1907 Fenerbahçe vs Rampage

Kaos Latin Gamers vs Fnatic

Fnatic vs Young Generation

1907 Fenerbahçe vs HK Attitude

Tie-Break Maçı

1907 Fenerbahçe vs HK Attitude

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor