Connect with us

LoL

Worlds 2018: B grubunda ortalık epey karıştı

#Worlds2018’de B grubu iyice kızıştı!

League of Legends 2018 Dünya Şampiyonası‘ndan beklenmedik sonuçlar gelemeye devam ediyor. Dünya devlerinin karşı karşıya geldiği bu dev organizasyonda B grubu karşılaşmaları nefes kesti. Son dünya şampiyonu kadronun 1 galibiyet, 4 yenilgi ile şimdilerde grup sonuncusu olarak yer alan Gen.G sürprizinin ardından RNG sürprizi de yaşanabilir.

GenG’nin ardından organizasyonun mutlak favorileri arasında gösterilen Royal Never Give Up, bir süredir Kore ve Avrupa’nın gerisinde olduğu söylenen Kuzey Amerika temsilcisi Cloud9 ekibine yenildi. B grubunun iki takım adına da beşinci karşılaşması olarak gösterilen bu maçta gülen taraf Cloud9 oldu ve böylece grupta zirve yarışı kızıştı.

B grubundaki şu anki durum şöyle:

Cloud9’ın bu galibiyetiyle C9, Vitality ve RNG ekipleri 3 galibiyet, 2 yenilgi ile grup zirvesi için kıyasıya bir mücadelenin içine girdiler. GenG’nin son gün performansının gruptan çıkacak ekipler için oldukça önemli olduğu görülürken, şimdilerde başlayacak olan C9 – Vitality karşılaşması B grubu için büyük önem taşıyor. O karşılaşmayı buradan izleyebilirsiniz:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL