Connect with us

Espor

Worlds 2018 çeyrek final maçları bugün oynanacak, günün programı şöyle:

#Worlds 2018 çeyrek final maçları bugün oynanacak, günün programı şöyle:

20 Ekim Worlds 2018 tüm hızıyla devam ediyor. Grup aşaması ardından gelinen son düzlükte takımlar birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek. Her gün 2 takımın karşılaşacağı bu turnuva Bo5 şeklinde oynanacak. İşte günün programı:

kt Rolster vs Invictus Gaming

Yaklaşık TSİ: 07:00
———————————–
Royal Never Give Up vs G2 Esports
Yaklaşık TSİ 11:00

kt Rolster

kt Rolster finaldeki MAD Team ile olan karşılaşmasından galip olarak ayrılarak C grubu lider olarak bitirdi. 5 galibiyet ve 1 mağlubiyeti olan kt Rolster, tek yenilgisini Edward Gaming’e olan karşılaşmasından aldı. Edward Gaming’in Team Liquid’e yenilmesine karşın kt Rolster’ın MAD Team’i yenmesi takımı çeyrek finale taşıdı.

Invictus Gaming

Invictus Gaming rakibi olan kt Rolster’ın aksine D grubunu 2. olarak bitirdi. 5 galibiyet ve 2 mağlubiyeti olan takım 8. günde çeyrek finale yüksek diğer bir takım olan Fnatic’e karşı art arda 2 maç kaybetti. Buna rağmen grubundaki diğer takımlara karşı kaybetmemiş olan Invictus Gaming çeyrek finalde olmaya hak kazandı.

———————————–

Royal Never Give Up

Günün diğer bir karşılaşmasında yer alacak takım olan Royal Never Give Up da yine grubundan lider olarak ayrılan takımlar birisi oluyor. 5. günde başlangıcını alamayıp 2 maç kaybetse de günün sonunda bu durumu düzeltip üst üste 2 maç rakibi yenmeyi başardı. B grubundan 5 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile ayrılan Royal Never Give Up, rakibi birincilik maçında rakibi Cloud9’ı eleyerek tepeyi kapmıştı.

G2 Esports

A grubundan ikinci olarak ayrılan G2 Esports 6. günde 1 kez galibiyet, 2 kez de mağlubiyet elde etmişti. Birincilik maçı için Flash Wolves ile mücadele edip kazanmasına rağmen grubu 2. sırada bitirdi. Afreeca Freecs’in 4-2 skoruna karşın 4-3 skora sahip olan G2 Esports, yine de çeyrek finale çıkmaya hak kazandı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor