Connect with us

LoL

Worlds 2018 şampiyonu IG’nin orta koridoru Rookie’den üst düzey istatistikler

RooKie, Worlds 2018’de rakiplerine karşı büyük üstünlük kurdu.

Ezici bir üstünlükle Worlds 2018 şampiyonu olan IG’den orta koridor oyuncusu Rookie’nin minyon biçme istatistiği gerçekten göz dolduruyor.

Geçtiğimiz günlerde oynanan ve ezici bir üstünlükle IG takımının kazandığı Worlds 2018’den sonra ekibin orta koridor oyuncusu RooKie için bir istatistik paylaşıldı. Worlds 2018 sırasında karşılaştığı rakiplerine karşı minyon biçme konusunda bariz bir üstünlük sağlayan oyuncu, takımının şampiyon olmasında büyük rol oynadığını tekrar kanıtladı.

İşte o istatistikler

Paylaşılan istatistiklerde deneyimli orta koridorun, rakiplerine karşı oynadığı 15 maçın, 13’ünde minyon biçme konusunda üstünlük kurduğu görülüyor. Sadece  2 maçta minyon biçmede geri düşen oyuncu, bu maçların birinde finaldeki rakibi Caps diğerinde ise G2 takımının orta koridor oyuncusu Perkz‘e karşı oynadı.

O bir canavar!

En büyük minyon farkını ise 47 minyon fark ile 100T orta koridoru Ryu‘ya karşı sağladı. Worlds 2018’de dünyanın en iyi orta koridor oyuncularına karşı yakaladığı bu istatistikleri görenler ise “Rookie Canavar!” yorumlarını yaptı.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL