Connect with us

Espor

Worlds 2019’da meta ne durumda olacak?

Worlds 2019 öncesi güncellemeler tam gaz sürüyor. Peki planda neler var?

Ashe, league of legends, şampiyon

League of Legends 2019 Dünya Şampiyonası‘na kısa bir süre kala oyundaki güncellemeler de tam gaz sürüyor. Yılın en prestijli LoL turnuvasında hangi şampiyonları ve hangi kompozisyonları göreceğimiz konusunda da yavaş yavaş bilgi sahibi oluyoruz. Oyunun resmi forumu üzerinden bir yazı paylaşan stukaysh1n, Worlds 2019’a etki edecek güncellemelerden bahsetti.

Worlds 2019, 9.19 Yaması’nda oynanacak

Dünya Şampiyonası bir sonraki yamada (9.19) gerçekleşecek. Uç noktalardaki bazı şampiyonlarda bazı ufak ayarlamalara gideceğiz; fakat metayı fazla sarsacak herhangi bir şey yapmayacağız. Profesyonel düzeydeki metanın şu anda genel olarak iyi bir noktada olduğunu düşünüyoruz. Oyun akışı ve erken safhalarda gerçekleşen çatışmalar da gayet yerinde. Dolayısıyla Dünya Şampiyonası’nda farklı bölgelerin yarışının nasıl sonlanacağını görmeyi iple çekiyoruz.

9.19’da ufak dengeleme değişiklikleri getirebileceğimiz muhtemel şampiyonları aşağıda görebilirsiniz. Bu liste güçlendirilmesi veya zayıflatılması kesin şampiyonları değil, şu anda incelediğimiz şampiyonları içeriyor. Birkaç ekleme veya çıkarma yapılması olası.

  • Güçlendirmeler: Ashe, Blitzcrank, Cassiopeia, Fiora, Graves, Heimerdinger, Mordekaiser, Orianna, Ornn, Rek’Sai, Riven, Sion, Twisted Fate, Vayne, Veigar, Xin Zhao, Zac.
  • Zayıflatmalar: Gragas, Karma, Sejuani, Sylas, Tahm Kench, Yuumi.
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor