Connect with us

LoL

Worlds 2019 PickEm’de bir avuç insan kaldı!

Yarı finallerin ardından neredeyse kimse kalmadı!

Worlds 2019’da yarı final aşaması bitti. Yarı final aşamasının ardından ise Worlds 2019 PickEmleri doğru olanların sayısı bir elin parmaklarından bile az!

2682 PickEm tahmini Grup Aşamasının tamamını bilmişti ve hala League of Legends’ın 5 Destansı kostümü olan Pulsefire Ezreal, Elementalist Lux, Silah Tanrıçası Miss Fortune, DJ Sona ve Ruh Bekçisi Udyr kostumünü kazanabilme şansları vardı. Fakat Yarı Finallerin ilk gününün ardından geriye sadece 13 kişi kalmıştı.

Worlds 2019 tahmin yarışmasında finale kalan isimler belli oldu!

Yarı Finallerin ikinci gününde oynanan SKT T1 – G2 Esports maçının ardından geriye sadece 3 kişi kaldı ki bu sayı toplam PickEmlerin %0.0001’inden bile daha az. Kalan 13 kişinin 10’u ise SKT’nin G2’yu yeneceğini düşünmüş. Bakalım bu üç oyuncunun kaçı final aşamasını da doğru bilecek ve kostümlere sahip olacak?

Peki Worlds 2019 PickEm’leri yanlış olanlara ne olacak? Onlar ne kazanıyor? Açıkçası hiçbir şey kazanamadılar. Oyun adeta “Tekrar Deneyiniz.” yazan kola kapakları gibi bir şey yaptı.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL