Connect with us

LoL

Worlds’ün dördüncü günü: SuperMassive yeniden Vadi’ye iniyor

SuperMassive tekrar Vadi’ye iniyor! 2018 Dünya Şampiyonası’nın dördüncü günü hangi maçlar oynanacak? #Worlds2018

League of Legends 2018 Dünya Şampiyonası heyecanı hızla devam ediyor. Temsilcimiz Bahçeşehir SuperMassive sahneye tekrar çıkıyor! SuperMassive’in Vadi’ye birincilik için indiği bugünün maçları bizi ayrıca ilgilendiriyor. Worlds 2018’in dördüncü gününde yapılacak maçlar şunlar:

  • 11:00-Bahçeşehir SuperMassive vs. G2 Esports – B grubu
  • 12:00-Infinity Esports vs. Edward Gaming – A grubu
  • 13:00-Bahçeşehir SuperMassive vs. Ascension Gaming – B grubu
  • 14:00-Infinity Esports vs. Dire Wolves – A grubu
  • 15:00-G2 Esports vs. Ascension Gaming – B grubu
  • 16:00-Edward Gaming vs. Dire Wolves – A grubu

Bugünkü maçlarda kalbimiz temsilcimiz Bahçeşehir SuperMassive ile!

www.twitch.tv’de RiotGamesTurkish’den canlı video izleyin

Bahçeşehir SuperMassive vs. G2 Esports

Günün ilk maçında temsilcimiz Bahçeşehir SuperMassive grup birinciliğini garantilemek için G2 Esports ile karşılaşacak. İlk maçta G2 Esports’un maç içinde koordinasyon eksikleri görülüyordu. İlk maçta Bahçeşehir SuperMassive ise hem takım oyunu hem de koordinasyon olarak çok daha üstün bir takım olduğunu kanıtladı. Bu maçı Bahçeşehir SuperMassive’in alması halinde temsilcimiz grubu birinci bitirmeyi garantiliyor. Temsilcimize kalpten destek veriyor ve bu maçı kazanmasını dört gözle bekliyoruz.

Infinity Esports vs. Edward Gaming

Günün ikinci karşılaşması Infinity Esports ile Edward Gaming arasında olacak. Bu karşılaşmada Edward Gaming mutlak favori hatta grubu aşırı üstünlük ile 4-0 bitireceği aşikar. Infinity Esports turnuvada bekleneni veremeyen takımlardan biri. İlk gün maçlarını kaybeden ve üst torba takımı olduğu halde geride kalan Infinity Esports bekleneni veremedi. Koordine hataları ve oyunu okuyamaması Infinity Esports’un en büyük eksiği.

Bahçeşehir SuperMassive vs. Ascension Gaming

Günün üçüncü maçı yine bizi ilgilendiren Bahçeşehir SuperMassive ile Ascension Gaming karşılaşması. Bahçeşehir SuperMassive’in sakin ve stabil oyunu bu maçtan galip ayrılacağımızın bir göstergesi. Hatta bu maçta Ascension Gaming’den farklı tercihler görebiliriz. İlk maçı kaybetmemiz ve bu maçı kazanmamız halinde grup birinciliği için tie break karşılaşması olabilir.

Infinity Esports vs. Dire Wolves

Günün dördüncü karşılaşması grupta bekleneni veremeyen Infinity Esports ile yıllarca tecrübe biriktirip onu kullanan Dire Wolves arasında olacak. Dire Wolves yıllardır bu turnuvalara giren ama üst turlara kalmakta zorlanan bir takımdı. Bu sene gözüne üst sıraları kestiren Dire Wolves bu maçı kazanması halinde gruptan çıkmayı garantiliyor. Infinity Esports ilk maçta fazla hata yaparak maçı kaybetti. Bu maçta kaybetmemek için daha az hata yapmalılar.

G2 Esports vs. Ascension Gaming

Günün beşinci maçı G2 Esports ile Ascension Gaming arasında olacak. Grubumuzdaki bu maçta G2 Esports favori olsa da Ascension Gaming ilk maçta onları zorlamıştı. Ascension Gaming alt koridorda üstünlük alıp oyunun geneline yayabilirse maçı kazanma ihtimaline sahip. G2 Esports ise orta ve üst koridorda üstünlük aldığında oyuna bunu yaymakta zorlanmıyor.

Edward Gaming vs. Dire Wolves

Günün son maçı Edward Gaming ile Dire Wolves arasında olacak. Edward Gaming ön eleme aşamasının en güçlü ekibi olduğunu gösteren bir oyun sergiliyor. Dire Wolves her ne kadar turnuva da şu ana kadar iyi görünse de bu maçı Edward Gaming’in alma ihtimali çok yüksek görünüyor.
Bu maçla birlikte Worlds 2018 ön elemesinin grup aşaması bitiyor.
Worlds’ün son günü maç sonuçları, kısa özetler ve daha fazlası Playerbros’ta sizlerle olacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL