Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

StarSeries i-League Season 6: woxic’li HellRaisers turnuvada ilk maçına çıktı

woxic’li HellRaisers, Imperial ile karşılaştı.

Gururumuz Özgür “woxic” Eker‘in de formasını giydiği HellRaisers, Ukrayna’nın Kiev kentinde düzenlenen StarSeries i-League Season 6‘da ilk maçına çıktı.

bo1 formatında oynanan maç Türkiye saati ile 14.15’de başladı. HellRaisers’ın ilk maçtaki rakibi ise Litvanya ekibi Imperial idi. Maçın oynanacağı harita ise iki tarafında karşılıklı hamleleriyle Cache olarak belirlendi. İlk yarıda HellRaisers’ın 9-6 üstünlüğü vardı. Esporseverler, HellRaisers’ın bu üstünlüğünü korumasını beklerken tam tersi oldu. Litvanya ekibi Imperial, ikinci yarıda inanılmaz bir performans sergileyerek HellRaisers’a sadece 2 raund alma şansı verdi. Maçtan 16-11 galip ayrılan Imperial, turnuvadaki ilk maçında ilk galibiyetini elde etti.

woxic, StarSeries i-League Season 6 turnuvasındaki ilk maçında nasıl bir performans sergiledi?

Maçta sergilenen performanslara gelecek olursak ilk önce Özgür “woxic” Eker‘den başlamak isteriz. woxic, sergilediği 16 öldürme 18 ölümlük performansla 1.05 rating elde etti ve takımının birinci sırasında yer aldı. Imperial takımında ise Litvanyalı oyuncu Elmantas “pounh” Lazickas, 23 öldürme 19 ölümlük bir performansa imza attı. Bu performansla 1.39 ratinge ulaşan oyuncu maçta en yüksek ratingi elde eden taraf oldu. Maçın en büyük hayal kırıklığını ise Imperial’in Fransız oyuncusu Ali “hAdji” Hainouss yarattı. Ali, maç boyunca 15 kez ölürken sadece 8 kez öldürebildi.

https://twitter.com/theimperialgg/status/1048911384250142721

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive