Connect with us

Espor

x6tence’in Brazzers ile anlaştığı haberleri gerçeği yansıtmıyor

x6tence’in son dönemde yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmıyor. JW’nun da şakayla karışık sert konuştuğu bu açıklamaların detayları şöyle:

x6tence kısa bir süre önce resmi Twitter hesabı üzerinden birçok açıklama yapmıştı. Bu açıklamalar arasında ekibin, porno endüstrisinin tanınmış markalarından Brazzers ile sponsorluk anlaşması yaptığı yönünde bir tweet de bulunuyordu. Sadece bununla kalmayan x6tence, CS: GO’nun yıldız isimlerinden JW’yu da kadrosuna dahil ettiğini yazmıştı.

“el Día de los Santos Inocentes”

Brazzers ile sponsorluk anlaşması yaptığını açıklayan ve önünde Brazzers yazısı bulunan bir formasını paylaşan ekip, bu açıklamalarıyla, İspanya’nın 1 Nisan’ı olarak adlandırabilecek 28 Aralık’ta taraftarlarına ve espor dünyasına birkaç şaka yaptı. thoughtco.com’da yer alan bilgilere göre, 28 Aralık İspanya için bir şaka günü anlamına geliyor. Bu gün, “el Día de los Santos Inocentes” ismiyle anılıyor ve “Holy Innocents” olarak da biliniyor. Haber kanallarının dahi mizah içerikli haberler paylaştığı görülen 28 Aralık’ta, şakayı yapan kişi veya kurum “¡Inocente, inocente!” diyerek şaka yaptığını belirtiyor. x6tence de bu şaka amaçlı haberin şaka olduğunu belirtti.

Türkiye’de ve dünyanın birçok bölgesinde 1 Nisan’da ortaya atılan iddialar ne yazık ki gerçek bir habermiş gibi insanların akıllarına kazanıyor. 1 Nisan’da şaka amaçlı yanlış haber paylaşan ve sansasyonel olması açısından çok çabuk yayılan bu şakalar, yıllar sonra dahi firmaların başına dert olabiliyor. Bunlardan biri de x6tence tarafından geldi. Görünen o ki ilerleyen dönemlerde de x6tence adını Brazzers ile yan yana duyacağız.

Brazzers açıklamasıyla büyük ilgi toplayan x6tence, bir de JW’yu transfer ettiğini açıklamıştı. Bu gönderi altına yorum atan JW, “Üzgünüm ama şaka yapacaksanız, en azından gerçekçi bir şeyler yapın” diyen ünlü oyuncu, x6tence’i bu transfere gücünün yetme ihtimalinin yüzde 1 bile olmadığını dile getirdi.

Şakanın girişi güzeldi, bir de bomba bölgesine girişin güzellerine bakalım:

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor