Connect with us

Espor

XANTARES: “FaZe 2 defa, mousesports 4 defa bana teklif yaptı”

XANTARES, BIG’in teklifini kabul etmeden önce kendisine gelen tekliflerden bahsetti: “İnsanların egosuyla uğraşacağıma…”

Can “XANTARES” Dörtkardeş, kız arkadaşı Edusaa’nın yayınında, BIG’in teklifini kabul etmeden önce kendisine gelen tekliflerden bahsetti. Şimdiki takımı BIG’de gayet mutlu olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, daha önce FaZe ve mousesports’tan teklifler aldıklarını belirtti. FaZe, mouz ve BIG ekiplerinin kendisi gibi bir isme ihtiyacı olduğunun altını çizen oyuncu, bu teklifler arasından BIG’i tercih etmişti.

BIG kadrosuna dahil olmadan önce takım evine gittiğini ve bir süre takımla birlikte çalıştığını söyleyen XANTARES, bu süreçte takım içindeki ortamı gayet saygılı bulduğunu söyledi. Sabah duş aldıktan sonra DM giren oyuncu -henüz takıma girip girmeyeceği netleşmemişken dahi- nex tarafından samimiyetle karşılanmış.

BIG öncesinde FaZe’den 2 kez, mousesports’tan da 4 kez teklif aldığını söyleyen oyuncu, “Her zaman adım adım [gitmek] daha iyidir” derken, çok üst seviye bir takımda yer alması durumunda oyuncuların onu “ezikleme” ihtimallerini olduğunu söyledi. XANTARES’in FaZe ve mouz tekliflerini kabul etmeme nedeni -bu yayında yapılan açıklamalara göre- tam olarak böyle görünüyor.

“İnsanların egosuyla uğraşacağıma…”

Bir diğer yandan bu açıklamalardan birkaç dakika önce büyük takımlardaki oyuncuların egoları konusunda bir yorum yapan XANTARES, BIG’deki samimi ortamdan bahsettikten sonra “FaZe gibi mousesports gibi bir takıma girip insanların egosuyla uğraşacağıma, çok aç insanlara girip kazanırım ya da kaybederim” dedi.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor