Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

XANTARES transferinin ardından ex-Space Soldiers oyuncularının yorumları

XANTARES’in BIG’e transfer olmasının ardından açıklama yapan MAJ3R’in sözleri ünlü oyuncuya sitem olarak yorumlandı.

ngiN M4J3R paz hardstyle beyaz

Dün gece açıklanan XANTARES’in BIG takımına transfer olmasının ardından ex-Space Soldiers oyuncuları da yorumlarda bulundu.

Deneyimli oyuncunun BIG takımına trasnfer olmasının ardından sosyal medya kullanıcılarının yanında eski takım arkadaşlarından da mesajlar geldi. Calyx oyuncuya başarılar dilerken, MAJ3R’in yayımladığı mesajda biraz sitem vardı.

SON DAKİKA: XANTARES’in yeni takımı BIG oldu

Calyx yayımladığı mesajda ünlü oyuncuya teşekkür ederken, yeni takımında da başarılar diledi. Space Soldiers döneminde ve sonrasında uzun süre birlikte zaman geçiren oyuncular, beraber birçok offline ve online turnuvaya katılmıştı.

“XANTARES’e güle güle demek gerçekten zor ama hayat devam ediyor ve biz de devam etmeliyiz. Onun için en iyisini diliyorum. Onunla geçirdiğimiz zamanlar özeldi ve hep kalbimde olacak. Yeni takımında başarılar kardeşim ve sunucuda görüşürüz.”

MAJ3R’in mesajını okuyanlar içerisinde sitem var dedi

MAJ3R’in mesajı: “Space Soldiers’a girdiğim gün hedefimiz, dünyanın en iyi takımlarıyla aynı sahada oynamaktı. Bunu yapmak için şartımız onlarla karşılaştırıldığında çok zordu. Çok zor anlardan geçtik, mutluluğu ve talihsizliği yaşadık. Bugün bu sayfa döner ve yeni bir sayfa yazılır. XANTARES’e bol şans, umarım orada bizde bulamadığı şeyleri bulur. Bugün biz birlikte kalacağız ve inandığımız şey için savaşmaya devam edeceğiz. Desteklerinizin için teşekkür ederim.”

XANTARES’in transferinin ardından bu açıklamayı yapan deneyimli oyuncunun, mevcut ex-Space Soldiers oyuncuları için “birlikte kalacağız ve inandığımız şey için savaşmaya devam edeceğiz” sözleri sosyal medyada XANTARES’e sitem olarak yorumlandı. Kendilerine uzun süredir yeni bir organizasyon arayan ex-Space Soldiers’ın hangi adımları atacağı taraftarları tarafından merakla bekleniyor.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive