Connect with us

Espor

XANTARES: “Twitch’ten banlandım arkadaşlar”

XANTARES’in Twitch hesabı banlandı!

XANTARES: "Twitch'ten banlandım arkadaşlar"

CS:GO dünyasının en çok tanınan esporcularından biri olan İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, 28 Haziran Pazartesi günü Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Twitch kanalı hakkında önemli bir bilgi paylaştı.

Attığı Tweet’te Twitch hesabının ban yediğini belirten oyuncu, bu yasaklamanın neden yapıldığı hakkında bilgisinin olmadığı belirtirken, “ama kesin ben hak etmişimdir onların suçu yoktur kanka :D” dedi.

Konu hakkında paylaştığı devam Tweet’lerinde ise XANTARES “oturup yayın yapsan bir dert yapmasan hayatım öyle birşey ki moruk tam birşeye heves yaptığımda o elimden gidiyor” ve “Açılma tarihi ile alakalı her hangi bir mail atılmadı sebebi yazılmadı o yüzden bekleyip göreceğiz” sözlerini kullandı.

Eğer 25 yaşındaki profesyonel oyuncunun Twitch hesabına ulaşmaya çalışanlar canlı yayın platformunun klasikleşmiş “Üzgünüz. Bir zaman makinesine sahip değilseniz bu içerik artık ulaşılamaz demektir.” mesajı ile karşılaşıyor.

Dörtkardeş’in attığı Tweet’e bazı takipçileri “Havuzda bikinili canlı yayın yapsaydın yemezdin” ve “Kral hottub cs yayını yapsan belki görmezden gelebilirlerdi” gibi cevap vererek, son dönemdeki Hot Tub metasını eleştirdi.


İlginizi Çekebilir:

Monster #WASD etkinliği 30 Haziran Çarşamba günü oyuncular ile buluşacak

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor