Connect with us

Espor

XANTARES ve woxic gelecek ay Berlin yolcusu

XANTARES ve woxic yüzümüzü güldürüyor.

Yurt dışındaki temsilcimizlerimiz Europe Minor biletini kaptı. XANTARES’li mousesports ve woxic’li BIG, 17-21 Temmuz’da Berlin’de düzenlenecek Europe Minor – StarLadder Major 2019’da yer almaya hak kazandılar. 50 bin dolarlık ödül havuzu bulunan bu etkinliği ilk iki sırada tamamlayan ekipler major’a giden yolda önemli bir düzlüğe gidecek.

10-12 Haziran’da gerçekleşen eleme karşılaşmalarında 16 ekip yer aldı. Bunlardan 8’inin Europe Minor biletini kazanacağı etkinlikte mousesports, North, fnatic ve CR4ZY ekipleri ilk 4’te yer alırken, Sprout, NoChange, BIG ve Ancient ekipleriyse sıralamada 5-8. sırada kendilerine yer buldular. İsmini saydığımız 8 ekip de Europe Minor biletini aldı.

StarLadder Major 2019’un toplam ödül havuzu ise 1 milyon dolar! Bu dev etkinlik, 28 Ağustos’ta başlayacak ve 8 Eylül’de son bulacak.

Oyuncularımız ilk 4’te

Brollan 1.45, Krimz ise 1.38 rating ile organizasyonun en iyi istatistiklerine sahip 2 oyuncusu olurken, bu ikilinin ardından Türk oyuncular geldik. woxic 1,36 rating’iyle dikkat çekernken onun hemen altında yer alan XANTARES ise 1,31’lik rating’iyle 4. sırada kendine yer buldu. Temsilcimizin ardından nexa geldi.

XANTARES ve woxic için hazırladığımız videolar hemen aşağıda.

YOK ARTIK WOXIC! | En İyi Anlar: woxic

XANTARES! | XANTARES’in Twitch Anları

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor