Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

XANTARES’in maçı var! BIG’in dev turnuva için son şansı!

XANTARES’li BIG’in ölüm-kalım maçı bu akşam!

XANTARES'li BIG'e ESL One Cologne'de şok! Açılış maçında ilginç mağlubiyet!

Gururumuz Can “XANTARES” Dörtkardeş ve ekibi BIG Clan, FLASHPOINT elemeleri için Los Angeles şehrinde bulunuyor.

FACEIT tarafından düzenlenen FLASHPOINT‘in kapalı elemesi olan FLASHPOINT Global Qualifier‘a davet edilen ve burada mücadele etmeye hak kazanan ekip, Los Angeles şehrindeki ilk karşılaşmasında Alman taraftarları hayal kırıklığına uğratmıştı.

A grubunun açılış karşılaşmasında Brezilya ekibi DETONA ile karşılaşan BIG, Dust2 haritasında oynanan karşılaşmada şok bir şekilde mağlup olmuştu. 16-11 ile mağlup olan ekipte skor tablosunun zirvesinde bulunan XANTARES’in çabası yetersiz olmuş ve BIG, FLASHPOINT için son şansı olacak olan eleme maçına çıkmak zorunda kalmıştı.

Elenen takım 20:00’de belli oluyor!

BIG’in oynayacağı eleme maçı ise bu akşam saat 20:00’de ekranlarda olacak. Eleme karşısında Almanların rakibi ise, Polonyalı ekip AVEZ olacak. BO3 formatında oynanacak olan karşılaşmanın favorisi net olmak gerekir ise BIG Clan. Fakat Los Angeles’taki elemenin favorisi olan ekip, Brezilyalılara mağlup olmasının ardından mental anlamda da etkilenmiş durumda. Rakibi AVEZ’in kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını düşünür isek bu maç, Almanlar için hiç de kolay geçmeyecek gibi.

1 Milyon Dolar ödül havuzu!

2 ayrı grubun ve 8 takımın bulunduğu FLASHPOINT Global Qualifier’da elemeyi zirvede bitiren iki takım, FLASHPOINT’in birinci sezonuna doğrudan katılmaya hak kazanacak. Bakalım XANTARES’li BIG, $1.000.000 dev ödül havuzu bulunan ana turnuvaya katılmaya hak kazanabilecek mi?

BIG ve Copenhagen Flames, FLASHPOINT Global Qualifer’a davet edildi!

www.twitch.tv’de flashpointcs’den canlı video izleyin

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive