Connect with us

Espor

Xico yeniden HWA forması giyecek

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde eski iddialı günlerine dönmek isteyen HWA’da Xico mutluluğu yaşanıyor. YouthCrew ile yollarını ayıran Francisco “Xico” Cruz Antunes yeniden HWA’da boy gösterecek.  2016 Kasım’ından 2017 Kasım’ına kadar HWA forması giyen oyuncu, şimdi yeniden HWA için oynayacak.

HWA kariyerinin ardından sırasıyla KIYF eSports Club, Giants Gaming ve RED Canids tecrübelerinin ardından YouthCrew’e transfer olan Portekizli orta koridor, son gelişmelerin ardından yeniden HWA’nın yolunu tuttu. Ligin yeni haftasıyla birlikte HWA bünyesinde oynayacak oyuncunun takıma nasıl bir etki yapacağı merak ediliyor.

Ace konusu belirsiz

HWA cephesinden yapılan açıklamada takımın Koreli orta koridor oyuncusu Ace ile yolların ayırılıp ayrılmadığı konusunda net bir bilgi verilmedi. Bu konunun da ilerleyen günlerde resmi kaynaklar tarafından teyif edilmesi bekleniyor. Detaylı bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

HWA’nın yaptığı açıklama:

Evlat yuvaya döndü!

HWA Gaming forması ile ilk defa ŞL sahnesine çıkan Xico , uzun bir aradan sonra önümüzdeki dönemde tekrardan HWA Gaming armasını temsil edecek.

Welcome Back Xico! #HWA

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor