Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

XiSTOU rakipleri Sangal e-Sports’a teşvik primi verdikleri iddiasına sert tepki gösterdi

No Quarter Cartel oyuncusundan teşvik primi iddialarına sert yanıt.

ESL Türkiye Şampiyonası’nda mücadelesine devam eden No Quarter Cartel oyuncusu XiSTOU, rakiplerine teşvik primi verdikleri iddiasına sert tepki gösterdi.

Göktuğ “Xistou” Canciğer’in iddiasına göre Türkiye’deki profesyonel ve yarı profesyonel CS: GO oyuncularının buluşma noktası Türkiye Pro Ligi’nde oynayan oyuncular arasında ESL Türkiye Şampiyonası’ndaki rakipleri Sangal E-Sports’a takım olarak teşvik primi verdikleri dedikodusu dolaştı. Bunun üzerine çok fazla sinirlenen oyuncu, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden bu iddiaları ortaya atan kişiler hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

İşte o paylaşım:

Oyuncunun bir diğer iddiası ise bu söylentiyi çıkartan kişinin bir maç sırasında Spartan ve Arena Bulls takımlarının iki oyuncusu arasında gerçekleşen şakalaşmayı ciddiye aldığı yönünde oldu. İftiracı olarak gördüğü kişinin XiSTOu’nun Mod-Z takımı için yaptığı bir paylaşıma sinirlendiği ve bu yüzden böyle bir söylenti çıkardığı da oyuncunun bir diğer iddiası oldu.

XiSTOu, Mod-Z oyuncuları için de bir paragraf ayırdı. Daha önce rakip oyunculara saygı duyduğunu ancak Mod-Z takımına karşı oynadıkları bir maçta, rakip takım oyuncularının kendi takımına hile dediğini öne sürdü. Bu yüzden maç sırasında çok hırslı olduğunu ancak kaybettiklerini belirtti.

Güncelleme: Açıklamaların güncellenmiş haline buradan ulaşabilirsiniz. Detaylar için bizi takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir:

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive