Connect with us

Espor

XSET, VALORANT kadrosunu tamamladı!

Kuzey Amerika organizasyonu XSET, Valorant kadrosunu tamamladı.

Kuzey Amerika organizasyonunun bugün yaptığı açıklamaya göre, eski Dignitas oyun içi lideri Rory “dephh” Jackson, XSET’in VALORANT kadrosuna yeni kaptanları olarak katıldı .

Bu kadro değişikliği, VCT Aşama Üç’ün hemen öncesinde gerçekleşecek. Dephh, Mayıs ayında yedek olan Matthew “Wedid” Suchan’ın yerini alacak.

XSET, 2021’de bazı iyi sonuçlar elde etti, özellikle Nisan ayında VCT Stage Two Challengers One’da 100 Thieves’in ardında ikinci sırada bitirdi.

Sentinels ve Version1’in VCT Masters Two Reykjavik’e katılmaya hak kazandığı Challengers finallerini ise oldukça kötü bir şekilde tamamladılar.

Dephh şu sözlere yer verdi:

“Ekip olarak ilk planımız ajan havuzumuzu mümkün olduğunca derinleştirmeik.Deneme ve hazırlık dönemimden bana öyle geliyor ki, bu adamların tüm haritalar arasında oynayabilecekleri bir sürü ajan var. Liderlik rolüne ve getirdiği şeye değer veriyorlar, belki daha önce biraz eksikti. Mevcut kadroda bir sürü farklı geçmişimiz ve oyunumuz var, bu yüzden sistemimi gösterme şeklimde çok dikkatli davranıyorum.”

Dephh’in taktik sistemini XSET’e uygulamak için biraz zamanı olacak çünkü VCT Aşama Üç bu ay veya Temmuz’da başlayacak.

Kadrodaki açık ara en deneyimli oyuncu, ancak bu değişikliğin XSET’i şu anda en iyi Kuzey Amerika takımları olan Sentinels ve V1’e yakın bir seviyeye getirmeye yeterli olup olmayacağı ise belli değil.

XSET VALORANT Kadrosu

  • Zander “thwifo” Kim
  • Jordan “AYRIN” He
  • Bryce “PureR” Lovell
  • Brendan “BcJ” Jensen
  • Rory “dephh” Jackson

İlginizi Çekebilir:

Vision Strikers’ın eski oyuncusu “glow” koç olarak geri dönüyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor