Connect with us

Espor

LCK’deki AFS – KT karşılaşmasında Yasuo oynandı

Kore profesyonel ligi LCK’de Yasuo oynandı.

Yasuo nasıl oynanır? Dünyanın en iyi League of Legends ligi olarak gösterilen LCK’de Yasuo izledik. Profesyonel sahnede izlemeye alışık olmasak da oyuncular arasında sıklıkla gördüğümüz şampiyon, Afreeca Freecs – kt Rolster karşılaşmasının seçim ekranına adeta damgasını vurdu.

Takımıyla birlikte oynadı

Afreeca Freecs oyuncusu Lee “Kuro” Seo-haeng’in ellerinde hayat bulan Yasuo, orta koridordaki rakibi Taliyah’la neredeyse başa baş bir minyon mücadelesine girişti. Takım savaşlarında oldukça temkinli bir oyun ortaya koyan Kuro, takım arkadaşlarıyla birlikte hareket ederek şampiyonun yeteneklerini takımına uydurmaya çalıştı.

Geri düşmedi

Karşılaşmanın henüz başında, Drake önünde rakiplerini kıstıran ve ulti yeteneğiyle bir anda üstlerine çullanan şampiyon, burada epey öne geçmeyi başardı. Karşılaşmanın başından sonuna kadar üstün bir oyun ortaya koyan Afreeca Freecs, beklenmeyen tercihin geri düşmesi durumunda epey zorlanacaktı.

6/3/6

Karşılaşmayı 6/0/6 ile tamamlayan Kuro, 800K’yı profesyonel sahnede ara ara görmemize olanak tanıyan isimler arasında girdi. Yasuo’nun etkin performansının yanı sıra 7/1/5 oynayan Caitlyn ise maçın en değerli oyuncusu seçildi. Afreeca Freecs’ın galibiyetiyle sonlanan karşılaşmanın özeti hemen aşağıda sizlerle!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor