Connect with us

Espor

Yasuo’ya Yine Güçlendirme Geliyor

Riot Games

Kimilerinin çok sevdiği kimilerininse nefret ettiği Yasuo’ya bir sonraki yamada güçlendirme geliyor. Çok büyük bir güçlendirme olmasa da bu güçlendirme Yasuo’yu koridorda biraz daha güçlü kılacak.

Tekli dereceli maçların her zaman yasaklanan şampiyonu Yasuo

Verilere baktığımız zaman dünya genelinde Yasuo, tekli dereceli maçlarda en çok yasaklanan 10 şampiyon listesinin başlarında bulunuyor. Oyuncuların çoğu “yüzünü şeytan görsün” diyerek ilk yasaklamayı büyük bir çoğunlukla Yasuo’ya yapıyor. Yasaklama yapılmazsa çok büyük ihtimalle hemen oyuncular tarafından seçiliyor. Bize kalsa Yasuo’yu oyundan siler oyun hayatlarımıza daha huzurlu bir şekilde devam ederiz.

Riot Yasuo’nun durumunun farkında

Geçtiğimiz haftalarda Riot Games tarafından yapılan açıklama “Yasuo hakkında çok fazla geri bildirim alıyoruz. Bu şampiyonu gücünü mü azaltmalıyız yoksa tamamen değiştirmeli miyiz henüz emin değiliz” şeklindeydi. Tabii ki Riot Games bu kararsızlığını Yasuo’yu biraz daha güçlendirerek sonlandırmış oldu. Düş artık yakamızda Yasuo.

Artık koridorda daha güçlü

Sanki hiç güçlü değilmiş gibi Yasuo’nun temel büyü direnci arttırıldı. Böylelikle Yasuo artık orta koridordaki büyücü şampiyonlara karşı daha dirençli olabilecek. İkinci güçlendirmeyse Yasuo’nun pasifine geldi. Yasuo’nun pasifinden kazandığı kalkanı artık daha fazla ve bu kalkan seviye başına artık daha çok artış gösterecek. Bu gerçekten harika bir haber. Hiç oynanmayan bu şampiyonu hemen seri maçımda kilitleyip oynamalıyım sanırım.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor