Connect with us

Espor

YouthCrew ormancısı Mojito: Yavaşça Korelilerin seviyesine çıkacağım

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘nin dördüncü haftasında oynanan AURORAYouthCrew karşılamasında gülen taraf YouthCrew oldu. Karşılaşma sonrasında Riot Games Türkiye’nin sorularını yanıtlayan Berk “Mojito” Kocaman, ilerleyen dönemde Koreli oyuncuların seviyesine çıkacağını belirtti.

Karşılaşma sonrasında konuşan Mojito, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde yer alan takımların Koreli ormancı seçimleri hakkında kısa bir değerlendirme yaptı. Koreli oyuncuların yetenekli olduklarını belirten Mojito, yavaşça Korelilerin seviyesine çıkacağını söyledi.

Karşılaşma özetini ve Mojito’nun röportajını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

LoLespor’a göre YouthCrew

Daha önce Şampiyonluk Ligi macerası yaşayan ancak küme düşmekten kurtulamayan CREW’un dönüşü muhteşem oldu. Geçtiğimiz sene ilk mevsiminde TBF’ye kalmayı başaran ekip, bu sene yaptığı flaş transferlerin ardından KMF’de final oynayarak peri masalını sürdürdü.

Kadrosunda hem yıldız hem de yıldız adayı isimleri bulunduran CREW geçtiğimiz mevsim finalin tadını aldı ve artık çok daha tecrübeli bir takım haline dönüştü. Daha düşük bir başarıya tahammülü olmayan takımın hedefi bu sefer TBF.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor