Connect with us

Twitch

Yayıncı Evonmoss Twitch üzerinden kalıcı olarak banlandı!

Tartışmalı yayıncı Twitch üzerinden kalıcı olarak yasaklandı.

Yayıncı Evonmoss Twitch üzerinden kalıcı olarak banlandı!

Geçtiğimiz dönemde sık sık Twitch üzerinden banlanması ile birlikte gündeme gelen yayıncı Evonmoss, tekrardan banlandı.  Yapılan duyuruya göre yayıncı, bu sefer platform üzerinden kalıcı olarak banlandı!

Evonmoss: “Twitch’ten yine durduk yere ban yedim”

13 Haziran Pazartesi günü hem Instagram hem de Twitter hesabı üzerinden paylaşımlar yapan yayıncı, takipçilerine platformun almış olduğu bu kararı açıkladı. Twitch’ten yine durduk yere ban yediğini dile getiren yayıncı, “geçen sene arka arkaya 5 no reason ban yediğim ve bu 6.sı olduğu için süresiz ban. Ne diyeyim bitçi dolandırıcılarla ve benimle aynı içeriği yapıp banlanmayanlarla nice haksız günler diliyorum platforma…” dedi.

Gerçekleşen kalıcı yasaklamanın ardından yayıncının Twitch kanalına erişmek isteyen kullanıcılar ise “Bu kanal, Twitch’in Topluluk İlkeleri veya Hizmet Koşullarının ihlali nedeniyle şu an için hizmet dışı.” mesajı ile karşılaşırken, yayıncı gelecek planları hakkında da konuştu.

Yaptığı ilk açıklamada “Zaman ne gösterir bilmiyorum ama YouTube’a geçerim belki bakalım” diyen yayıncı, daha sonrasında bir YouTube videosu çekerek kendisine gelen soruları cevaplayacağını belirtti.


İlginizi Çekebilir:

Ferit “wtcn” Karakaya Twitch üzerinde tekrardan banlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch