Connect with us

Dota 2

Yazın tüm transferleri burada!

Hala sözleşmesi olmayan birçok oyuncu bulunuyor!

Dota 2’de her yıl olduğu gibi bu yıl da The International sonrası transfer sezonu açıldı. Birçok takım dağıldı, birçok takım kuruldu ve hala birçok oyuncu boşta. Kurulan takımlara bölge bölge gelin bir göz atalım.

CIS Bölgesi

Natus Vincere kadrosunu genel olarak korudu. SoNNeikO hala takım kaptanı olarak kadroda yer alıyor. Zayac TI9 performansıyla zaten herkesin beğenisini kazanmıştı. Gambit Esports’un fng, HellRaisers’ın ALOHADANCE gibi emektar oyuncuları kadrolarında bulundurması da belli bir potansiyelleri olduğunu gösteriyor.

Güney Doğu Asya Bölgesi

Fnatic ve TNC gibi önemli takımların yer aldığı SEA bölgesinde de kadrolar yeni sezona hazır. iceiceice, ArmelkpiiTims, Jabz gibi gözde oyuncuları bu yıl da izleyebileceğiz.

Kuzey Amerika

Kuzey Amerika’nın bomba olayı tabi Team Quincy oldu. Sumail‘in Evil Geniuses’dan ayrılması ve Team Quincy’e katılması Amerika’da dengeleri alt üst etti. Team Quincy kesinlikle Evil Geniuses’ın tahtına göz dikmiş durumda ve FearResolut1on gibi oyuncuları bulunan J.Storm da Amerika’nın iddialı takımlarından.

Avrupa

Avrupa’da hala Team Liquid’in kadrosunu duyurmamış olması merak uyandıran en büyük konu. Bunun yanında NiP Universe ve PPD gibi daha önce The International kazanmış oyuncularla devam ediyor. Fata ve 33‘ün Cool Team’de olması onları da iddialı kılan etkenlerden. Ayrıca Alliance’ın kadrosu Bridge Four olarak yeni bir takımda yer alıyor.

Çin

PSG.LGD, Vici Gaming, Newbee ve daha birçok takımla adeta Şampiyonlar Ligi gibi olan Çin’de ise Mushi‘yi 5 numara olarak Lanm‘ı da koç olarak elinde bulunduran Keen Gaming de bu takımların arasında kendine yer arıyor.

Güney Amerika

Güney Amerika’da ise yine Infamous favori olarak öne çıkarken diğer takımların da sürpriz yapması bekleniyor.

Sözleşmesi bulunmayan oyuncular

Kadroların kilitlenmesine günler kala hala Black^DendiBamboeninjaboogie gibi oyuncuların takımları yok. Ayrıca Team Liquid de henüz kadrosunu duyurmuş değil. Bakalım ilerleyen günlerde bizleri neler bekliyor olacak?

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2