Connect with us

Apex Legends

Yeni Apex Legends karakteri duyruldu, Valkyrie adında bir Titan pilotu

Yeni karakter Titanfall ile bağlantısı ile yeni bir kapı açıyor.

Valkyrie

Outlands Hikayeler videosundan yeni bir animasyonlu ile ortaya çıkan en yeni Apex Legends karakteri olan Valkyrie ile tanışın. Bu Titan pilotunun etkileyici yetenekleri var, ancak Titanfall hayranları, Respawn ile yeni karakterimiz önemli bir bağ olduğunu fark edecekler.

Valkyrie, Apex Legends rekabet arenasında yerini aldığını kanıtlamaya hevesli bir Titan pilotudur. Northstar adlı animasyon kısa filmde, ölen babasının bir Northstar sınıfı olan kendi Titan’ıyla görevlendirilmiş bir pilot olduğu ortaya çıkıyor. Valkyrie’nin babasının ölümünden Kuben Blisk’i sorumlu tuttuğu da ortaya çıktı. Adı tanıdık geldi mi? Kuben, Titanfall 2’deki ana düşman olduğundan, Valkyrie’yi Titanfall evreniyle bağları olan en yeni karakter haline getirdi.

Arka planının ne olduğuna ve Apex Legends’taki kavgaya ne kattığına baktığımızda ilk başta intikamın bulanık sularına yaptığı yolculuğu gözler önüne seriyor. Kuben’i küçük bir kız olarak ilk tanıdığında, onu ve babasını Viper adı altında tanıyordu. Onu başarılı bir şekilde yakaladıktan sonra, Kuben’in açıkça ortaya koyduğu yeni bir gerçekle yüzleşir: Babası riskleri biliyordu ve onun şu anda gittiği yoldan gittiğini görmek istemiyordu. Zayıf noktası buydu ve o zaman ondan uzaklaştı, ancak yeni kimliğini Valkyrie olarak duyurmadan önce değil.

Tam ortaya çıkışı, Valk adlı bir karaktere atıfta bulunan aylarca süren sızıntılardan sonra geliyor. Bu aynı zamanda, stüdyonun gelecekte ” bir ton Titanfall içeriği ” barındıracağını vaat ettiği sezon olan 9. sezonun ilk adımı.

Bir süredir Apex Legends’da arenaya düşmediniz mi? Çok şey değişti! Neyse ki, kendi Jason Guisana’mız Valkyrie’nin gelişine hazırlanmanıza yardımcı olmak için 8. sezon rehberi oluşturup her şeyi ayrıntılı olarak açıkladı.

Daha fazla Titanfall’un Apex Legends’a girmesini görmekten heyecan duyuyor musunuz? Karakter ve babasının Titanfall 2 ile bağlantısı hakkındaki düşüncelerin neler? bizler şimdiden heyecanlandık.

Valve’nin DOTA: Dragon’s Blood anime serisinin 2. sezonu yakında geliyor!

Fnatic, Dota 2 kadrosuna ChYuan’ı dahil etti

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends