Connect with us

PUBG

Yeni çıkan PUBG Mobile hilesi geliştiriciler tarafından tamamen durduruldu!

Oyunu bozan PUBG Mobile hilesi geliştiriciler tarafından tamamen durduruldu!

PUBG Mobile hile

27 Haziran tarihinde çıkan ve oyunu inanılmaz derecede kötü etkileyen PUBG Mobile hilesi geliştiricilerin büyük çabaları sonucunda tamamen durduruldu. PUBG Mobile geliştirici ekibi sosyal medya üzerinden paylaştıkları yazı ile oyuncuların yüreğine su serpti!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Tüm PUBG MOBILE ekibi, oyuncularımıza adil bir oyun ortamı sağlamak adına hiç durmadan çalışıyor ve bu adil oyun ortamını bozan oyuncuları cezalandırıyor. 27 Haziran tarihinde, bir oyuncunun maç sırasında bağlantısının kesilmesine ve diğer oyuncuların düştükten sonra ölmesine yol açan yeni bir tür hileyle ilgili şikayetler aldık. Bu hile oyunu kötü şekilde etkiledi. PUBG MOBILE Ekibi hemen durumu incelemeye alarak ilgili hesapları cezalandırdı ve 3 Temmuz’da hileyi tamamen durdurdu. Yasalar izin verdiği ölçüde bu hileyi geliştirenleri araştıracağız ve bu hileyi kullanan oyunculara 10 yıl ceza vereceğiz. PUBG MOBILE Ekibi, tüm oyuncuların oyun deneyimini korumak için elinden geleni yapacaktır, bu sebeple oyunun adaletini etkileyen hile ve ihlallere karşı tolerans göstermiyoruz. Herkesin kurallara uyacağını ve adil bir oyun ortamını koruyacağını umuyoruz.

PUBG Mobile Türkiye (@pubgmobile_tr)’in paylaştığı bir gönderi ()

İlk defa 27 Haziran’da oyuncuların karşısına çıkan bu büyük çaplı hile bütün oyuncuları bir anda öldürüyordu. Ekip yaptıkları gözlemler ve aldıkları şikayetler ile birlikte bu hileyi kullanan oyuncuları cezalandırdı. Ve hemen hileyi durdurmak için çalışmalara başladı. Hile tam olarak 1 hafta içinde çözülerek oyundan tamamen uzaklaştırıldı.

Ekip yaptıkları açıklama da oyuncuların tamamen adil ve eşit bir ortamda rekabet etmelerini istediklerini söyledi. Ayrıca bu PUBG Mobile hilesi’ni geliştirenleri bulacaklarını ve hileyi kullananlara da 10 yıllık bir ban atacaklarını duyurdular.

PUBG Survivor Pass: Payback ile gelecek olan yenilikleri duyurdu

21 Yorum

21 Comments

     Leave a Reply

     E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


     PUBG