Connect with us

PUBG

Yeni Erangel: Test sunucusunda neler yaşandı?

Yeni Erangel hakkındaki tüm grafikler ve oyuncu fikirleri paylaşıldı.

PUBG test sunucusuna getirilen yeni Erangel haritasının istatistiklerini, oyuncuların neler yaptığını grafiklerle paylaştı.

İşte yeni Erangel ve istatistikleri

Birkaç hafta önce, üzerinde çalıştığımız Erangel Görsel İyileştirmesini tüm dünya ile ilk defa test sunucuları aracılığıyla paylaştık. Öncelikle bizimle beraber Erangel’e atladığınız için ve tüm değerli geri bildirimlerinizi ve harika fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz.

 

Erangel’e bu yenilikleri getirmek için sabırsızlanıyoruz ve çok az kaldığını heyecanla belirtiyoruz. Fakat biz bu sırada, Aquarail’den atladık ve tüm değişik bilgileri, trendleri ve test sürecinde deneyimlediklerimizi sizlerle paylaşmak istedik.Oyuncuların deneyimlerini ve elde ettikleri unvanları göstermek için aşağıdaki infografiği oluşturarak Battlegrounds’taki eylemlerinizi bazı eğlenceli verilerle ilişkilendirdik.

 

FINAL_Test_Sever_Infographic-Recovered.p

 

Yakında, Erangel Görsel Güncellemesinin ana sunuculara ne zaman geleceğini de içeren daha fazla bilgiyle geri döneceğiz.

PUBG Takımı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG