Connect with us

LoL

Yeni Ezreal nihayet göründü!

Yeni Ezreal için ilk görüntüler yayınlandı.

Önceki duyurularımızda bahsettiğimiz ve adı değişim listesinde bulunan yeni Ezreal için yeni görüntüler ortaya çıktı. League of Legends‘ın paylaştığı bu yeni görüntüden anladığımız şu ki; Ezreal görüntü iyileştirmeden nasibi almış ve bazı yetenekleri yenisi ile değiştirilmiş.

İlginizi çekebilir: Ezreal güncellemesi ve dahası yola çıktı

Yeni Ezreal için yeni bir yetenek ve yeni görünüşler

Videodan göründüğü kadarıyla Ezreal, yeni bir görünüş, yeni bir W yeteneği ve yeni diyaloglar kazanmış. Videoda gördüğümüz kadarıyla artık yeni Ezreal’ın W yeteneği rakibe bir işaret bırakıyor ve bu işaret süresi içerisinde atılan ulti rakibe ekstra hasar veriyor gibi görünüyor. Düz vuruşların ve Q yeteneğinin de bu ekstra hasardan yararlandığını gördüğümüz video’da ayrıca yeni Ezreal W yeteneğini Jhin’e tutturduğunda Jhin’in hareket edemediği de görüyoruz.

İlginizi çekebilir: League of Legends sezon öncesi dönemde neler değişecek?

Yeni görüntüye gelecek olursak, Ezreal için yenilenmiş yeteneklerden ve efektlerden sonra yeni kostümlerin de hazırlandığı bu şampiyon için yeni bir de yüz tasarlanmış. Öncesine göre daha büyük ve kare bir yüze sahip olan yeni Ezreal için bir de yenilenmiş bir Pulsefire Ezreal karşımıza çıkıyor. Diğer kostümler gibi Pulsefire Ezreal’ın da kalıbının arttığını gördüğümüz Ezreal için henüz bir tarih verilmemiş olsa da çok beklemeyeceğiz gibi görünüyor. Ek olarak, daha önce Riot Games Ezreal için değişime yönelik paylaştığı yazıda ayrıca Kayle ve Morgana için de değişimin planlandığını yazmıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL