Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Yeni güncellemeyle beraber CS: GO ücretsiz oldu, oyuna Battle Royale modu geldi

CS: GO’ya Battle Royale modu geldi. İlk deneyen isimlerden biri de shroud.

Danger Zone, CS GO ücretsiz, Battle Royale

CS: GO efsanesi tekrar mı yükseliyor? Yeni güncelleme ile beraber CS: GO ücretsiz oldu. Ayrıca oyuna Battle Royale modu geldi.

Esporu kasıp kavuran Battle Royale fırtınası CS: GO’yu da sonunda vurdu. En eski espor oyunlarından olan Counter-Strike yeni nesil espor oyunlarına yenik düştü ve onlarla aynı modu getirdi. Bu yeni modda tıpkı Fortnite ve PUBG’deki gibi yeni nesil Battle Royale deneyimini yaşayabilirsiniz.

Ayrıca artık CS: GO ücretsiz oldu. Artık oyunu oynamak isteyen oyuncular herhangi bir ücret ödemeden oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Oyunu daha önce alan oyuncular ise daha önce aldıklarına dair bir hatıra rozetine sahip olacaklar. Bu rozeti profillerinde sergileyebilecekler. Hali hazırda CS: GO oyuncusu olan oyuncular Prime statüsüne yükseltildi. Prime statüsünde olan oyuncuların en büyük özelliği ise maça girdiklerinde yine Prime statüsünde olacak oyuncular ile eşleşmeleri olacak.

Prime statüsünde yer alan oyunculara Souvenir MP5-SD | Lab Rats hediye edilecek. Battle Royale modunu oynarken XP kasarak elde edilebilecek.

Yeni CS: GO Battle Royale modu: Danger Zone (Tehlikeli Alan)

18 kişiyle girilecek olan maçlarda oyuncular birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içine girecekler. Ayrıca diğer oyunlardaki gibi oyuncular inecekleri noktayı kendileri seçebilecekler. Oyuncular haritada yere indikten sonra ise ekipman ve para arayacaklar. Aynı zamanda gökyüzünden gelecek olan özel eşyaları takip ederek de yeni ekipmanlar elde edebilecekler. Ayrıca oyun içerisinde havadan yardımı bu sefer bir otobüs veya uçak değil, bir drone yapacak.

Modu oynarken bir oyuncuyu öldürdüğünüzde o oyuncudan para ve ekipman elde edebileceksiniz. Ayrıca o insanların bedenlerini de taşıyabilirsiniz. Oyun içindeki tabletten de ineceğiniz yeri veya nerede olduğunuzu takip edebilirsiniz.

Shourd yeni modu deniyor, CS: GO tekrar gündemde!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

6 Yorum

6 Comments

 1. İzleyici

  7 Aralık 2018 - 9:46 at 09:46

  Anlamadığım şey CS:GO’ ya daha önceden sahipsek battle royale modundan faydalanabilecek miyiz?

  • zaaxd

   7 Aralık 2018 - 16:52 at 16:52

   Evet faydalanabiliyorsun. Yoldaş, rekabetçi gibi düşün bunu da. Farklı bir oyun modu gelmiş oldu

 2. Toprak

  7 Aralık 2018 - 15:00 at 15:00

  Birşey sorucam bana csgo hediye olarak gelmişti 25tl iken bende prime’a yükseldim mi?

 3. Sarp

  8 Aralık 2018 - 0:59 at 00:59

  Ücretsiz oynayanlar “Danger Zone” modundan yararlanabiliyor mu? Yararlanıyorlarsa çok Saçma, bu oyuna zamanında o kadar para verdik.

  • Ecem

   13 Aralık 2018 - 8:41 at 08:41

   Yararlanıyorlar sanırım ama prime olmaları için ödeme yapmaları şart. Oyuna yeni gelecek olan kitleyi düşünmek bile istemiyorum zaten.

 4. salam

  8 Aralık 2018 - 9:34 at 09:34

  ne zaman hatıra mpsd-5 gelcek?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive