Connect with us

Espor

Yeni Hearthstone DLC’si Haftaya Yayınlanıyor

Blizzard

Hearthstone severlere müjde! Uzun bir bekleyişin sonunda Blizzard’dan beklenen açıklama geldi. Yeni Hearthstone expansion’ı Knights of the Frozen Throne önümüzdeki hafta oyundaki yerini alıyor. Kartların çıkış tarihiyse 10 Ağustos.

 

 

Lich King artık Hearthstone oyuncularıyla

Yeni DLC’nin teması Warcraft evreninin en popüler karakteri Lich King’in soğuk ve kasvetli dünyası. Bu temanın seçilmesi kartlara ve oyun içindeki sınıflara da yansıyacak gibi duruyor. Bol bol Dragon ve Demon göreceğimiz bu expansion’da bir de yeni bir mekanik olan Lifesteal göze çarpıyor.

Son DLC’yi 50$ karşılığında önden satın alabilir ve böyle yaparak DLC’ye özel kart arkalığını otomatik olarak koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

 

Göze en çok çarpan kart Mindbreaker

Önümüzdeki hafta çıkacak Knights of the Frozen DLC’sinde göze en çok çarpan kart Mindbreaker oldu. Bu yeni kart yerdeyken her iki tarafın da Hero Power’larını etkisiz hale getiriyor. Sadece 3 manaya kullanılabilen kart oyunun erken turlarında kullanılabilecek. Kart yerdeyken her iki tarafa da zor anlar yaşatabilecek cinsten. Üstelik oyuncular bu kartı 3. turda kullanabilecek.

 

 

Yeni mekanik Lifesteal

Oyuna en son dahil olan Adapt özelliği Journey to Un’Goro’yla gelmişti. Bu expansion ile birlikte yepyeni bir mekanik olan Lifesteal oyuna dahil oluyor. Bu özelliğe sahip olan kartlar rakiplerinden can çalabilecekler. Bu da Hearthstone’u çok daha farklı bir oyun haline getirecek. Bakalım bu geliştirme paketi profesyonel arenaya nasıl yansıyacak…

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor