Connect with us

PUBG

Yeni PUBG Mobile oyunu geliyor! PUBG New State duyuruldu

Yeni PUBG oyunu PUBG: New State duyuruldu!

Yeni PUBG Mobile oyunu geliyor! PUBG New State duyuruldu

PUBG Mobile hem normal sürümü hem de Lite sürümü ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca mobil oyuncunun favorisi olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda PUBG Mobile’ın 18.Sezonunun ne zaman geleceği merakla konuşulurken, 25 Şubat Perşembe günü gelen bir duyuru ile PUBG New State oyunu duyuruldu.

Yeni PUBG Mobile oyunu PUBG New State, oyuncuları yakın bir geleceğe götürüyor. 2051 yılında geçeceği belirtilen oyun yine çoğu Battle Royal türündeki oyunda olduğu gibi 100 oyuncunun bir haritada hayatta kalmasını konu alıyor.

Duyuru ile paylaşılan fragmanda belirtilene göre oyundaki haritanın adı Troi olacak. 100 oyuncu, 8×8 KM büyüklüğündeki adaya yine bir uçaktan atlayacak. Oyunun en büyük yeniliklerinden bazıları ise daha teknolojik ve yenilenmiş silah ve araçlar, yeni silah eklentileri, kalkan ve Drone’lar.

Oyunun fragmanında gördüğümüz ve duyuruda belirtildiği üzere artık kırmızı alan değil, sürekli küçülen bir mavi alana sahibiz. Ayrıca oyunun grafiklerinde de gözle görülür bir geliştirmeye gidilmiş.

PUBG New State nasıl indirilir?

Duyurusu yapılan PUBG New State hakkında henüz net bir çıkış tarihi oyunun yayıncısı Krafton tarafından paylaşılmadı. Şu anda sadece Android platformu kullanıcıları buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Google Play Store sayfası üzerinden oyuna ön kayıt yaptırabiliyorlar.

IOS platformundaki iPhone ve iPad kullanıcıları için ise henüz bir ön kayıt sayfası paylaşılmazken, oyunun web sayfasında IOS ön kayıtlarının yakında açılacağı belirtildi.

Yapılan duyuru ile paylaşılan bir buçuk dakikalık fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Pintipanda ve Turgut Uç arasında yeni polemik! Gerginlik dinmiyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG