Connect with us

Rainbow 6: Siege

Yeni Rainbow Six Siege arcade oyun modları çok yakında geliyor!

Yeni Rainbow Six Siege arcade oyun modları çok yakında!

Siege arcade oyun

Unisoft’un binlerce oyuncuya sahip strateji ve shooter oyunu yeni Rainbow Six Siege arcade oyun modları çok yakında oyuna geliyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan keskin nişancı modunun tamamlanması ile bir başka arcade silah modu oyuna eklenecek.

Keskin Nişancılar oyuncuların gölgelerden ölümcül olma yeteneklerini test edebileceği tamamen yeni bir Ölüm Maçı modudur. Takımlar, yalnızca iki uzun mesafe silahı kullanarak birbirlerini ortadan kaldırmakla görevlendirilir: CSRX 300 ve .44 Mag Semi-Auto. Herkes aynı sayfada, keskin nişancılık becerilerinizin önde ve merkezde olmasını sağlıyor.

Herkes aynı silahları taşırken, Keskin Nişancılar mevcut kadromuzdaki tüm Operatörleri uzun menzilli suikastçılar olmaya çağırıyor. Daha akıcı bir oyun deneyimi yaratmak için nişan alma animasyon hızı bu mod da artırıldı. Avlanma noktalarınızı üç haritadan birinde bulun: Fort Truth, Chalet ve Hereford Base. Kendini gizlemen, düşmanlarını alt etmen ve kurşunlardan uzak durman için yeterli bir alanı sana veriyor. Keskin nişancı modundan sonra gelecek yeni oyun modlarına hazır olun!

Yeni Rainbow Six Siege arcade oyun modları çok yakında geliyor!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Rainbow 6: Siege