Connect with us

Espor

Yeni Şampiyon Ornn İçin İlk Video Yayınlandı

League of Legends sahnesinin yeni şampiyonu Ornn için ilk video yayınlandı ve böylece, şampiyon havuzunu genişletmek adına hız kesmeyen Riot Games bir şampiyonu daha duyurmuş oldu. Gün içerisinde yayınlanan bir videoyla ortaya çıkan yeni şampiyon hakkında ilk bilgiler de gelmekte gecikmedi.

İlk bilgiler geldi

Freljord‘un dağlarından kendini gösteren yeni şampiyonumuz Dağ Demircisi lakabını taşıyacak. 7.17 yamasıyla oyuna dahil olması beklenilen Ornn hakkında gelen ilk bilgiler Freljord bölgesinden bir tank olacağı yönünde. Muhtemelen kendisini destek rolünde göreceğiz ve metada hızlı bir şekilde yerini alacak.

Dağ Demircisi Ornn

Riot Games’in Temmuz ayında paylaştığı Vanguard yol haritasından da anlaşılacağı üzere, yapımcı firma yeni şampiyonların temel hikayesine büyük anlamlar yüklemeye çalışıyor. Paylaşılan videodaki şiirden yola çıkıldığında şampiyonun Freljord’da yaşaması ve silah yapması Freljord’lu Braum’un kalkanına da el atmış olabileceği düşüncesini akıllara getiriyor.

Yeni şampiyon için bilgiler şimdilik bununla sınırlıyken, önümüzdeki hafta yeni detaylar paylaşılması bekleniyor. Bizi takipte kalın!

 

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor