Connect with us

LoL

Yeni Şanlı kostümün sahibi %99.9 Orianna

Yeni şanlı kostümün muhtemel sahibi Orianna oluyor.

Yeni şanlı kostüme ilişkin kısa bir video bugün League of Legends İspanya Twitter sayfasında ortaya çıktı. Sadece 5 saniye bir süresi olan bu kısa video aslında ihtiyacımız olan her bilgiyi bize sunuyor.

Kısa videodan da görebileceğimiz üzere genel olarak Şanlı kostümün renk paletine sahip olan karakter, büyük yuvarlak bir cismi herhangi bir temas olmadan havada tutabiliyor. Bu bakımdan karakterin tahmin edilmesi pek de zor olmuyor. Karakteristik özellikleri bakımında açık şekilde Orianna’ya benzeyen silüet için Riot Games tarafından henüz resmi bir açıklama gelmiş değil fakat gerçekten de bunu doğrulamaya ihtiyaç var mı?

Nasıl Şanlı kostüm sahibi olurum?

Şanlı kostüme sahip olmak için League of Legends dereceli sistemlerinden herhangi birinde en az Altın kümesi içerisinde olmalısınız. Sezon bittiğinde Altın 5 ve üzerinde olmanız durumunda o dönemin Şanlı kostümünü almaya hak kazanırsınız.

Geçmiş dönemlerin Şanlı kostümlerini alabilir miyim?

Cevap, hayır. Şöyle ki sezon sonu geldiğinde eğer henüz Altın olamamışsanız bir daha asla sezonun Şanlı kostümüne sahip olamazsınız. Bir Şanlı kostüm sahibi olmak istediğiniz takdirde bir sonraki yılı beklemeniz ve en az Altın 5 kümesi içerisinde olmanız gerekmektedir.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL