Connect with us

VALORANT

Yeni VALORANT ajanı Astra’da oyunu kıran ciddi bir hata keşfedildi

Ortaya çıkan hata oyuncuyu tamamen savunmasız bırakıyor.

VALORANT

Oyuncular yeni VALORANT ajanı Astra’da astral formda sıkışıp kalmalarına neden olan, çok ciddi bir hata keşfetmiş durumdalar.

VALORANT’ın en yeni ajanı 0lan Astra oyuncular tarafından genel olarak beğeni ile karşılanmış olsa da ajan hakkındaki sorunlar yakın zamanda tükenecek gibi görünmüyor. Oyuna yeni eklenen her ajan ile aynı akıbeti yaşayan Astra da tıpkı diğer ajanlar gibi şimdilik hatalarla boğuşuyor. 15. VALORANT ajanının sahip olduğu ciddi hatalardan biri de lexeratv adlı kullanıcının Twitch yayını esnasında ortaya çıktı.

Ajanın yeteneklerini kullanmak için astral forma giren oyuncu videoda da görülebileceği üzere bu noktada sıkışıp kalmasının ardından hiçbir şekilde hareket edemiyor. Yeteneği kullanamamasının yanı sıra bu ekrandan da çıkamayan oyuncu maçın geri kalanı boyunca çaresizce ölümü bekliyor. Hata ile ilgili henüz Riot Games cephesinden bir açıklama gelmese de bu ciddi problemin en kısa sürede çözülmesi bekleniyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    VALORANT