Connect with us

VALORANT

Yeni VALORANT ajanı Killjoy’un oynatma listesi paylaşıldı

PLAY: KILLJOY oyunculara sunuldu!

killjoy'un oynatma listesi

VALORANT, ajanların özelliklerine göre oluşturduğu müzik listelerini yeni ajan Killjoy için de paylaştı. Killjoy’un oynatma listesi karşımızda!

Riot Games’in FPS oyunundaki ajanlar için daha önce toplu olarak birçok oynatma listesi paylaşılmıştı. Bu bağlamda ajanların kişiliklerine, özelliklerine uygun olan müzikler birleştiriliyor ve 15 şarkılık oynatma listeleri oluşturuluyordu. Oyunun yeni ajanı olan Killjoy için de bir oynatma listesi paylaşıldı. Alman mühendisin oynatma listesinde daha çok hareketli, dubstep tarzı müziklerle karşılaşıyoruz. Müziklerin çoğunda da söz bulunmaması dikkat çekmekte. İşte Killjoy’un oynatma listesi!

İlginizi Çekebilir: VALORANT’ın yeni ajanı Killjoy için resmî tanıtım videosu geldi!

Killjoy’un ultisi hariç bütün yeteneklerinin hasar vermesi oyuncular arasında eleştirilere yol açmıştı. Birçok VALORANT oyuncusu, Killjoy’un tıpkı Raze gibi hasar açısından çok dengesiz olduğunu, zayıflatmaya ihtiyacı olduğunu iddia ediyor. Riot’tan Morello Twitter’dan yaptığı açıklamalara göre bu düşünceye karşı ve oyuncuların ajana kısa süre içinde alışabileceğine inanıyor.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT